Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

Je li se neko od urednika na ovoj Prvoj drogira, pa im u udarnom subotnjem terminu već nekoliko sedmica idu nastavci i varijacije "Ćao inspektore", "Svemirci su krivi za sve" i "Vampiri su među nama". Pa koji im je kurac?

Ladno ih boli tuki za sve, kao i bracu sa B92  :fantom:

Link to comment

izdisaji leta. tv se još uvek ne gleda dovoljno = rejtinzi tanki, tako da se emituje sve što donosi profit. pod uslovom da košta dva dinara

 

e

vampiri su od 19 do 21, kad je slaba vajda za uloviti amr(slagalica, dnevnik...).

od 21 ide hunger games. to već nije loše

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ne budite nevernici, sad će brejnstorminzi pa kad smisle programsku šemu, ima sve da pršti.

Samo da se serveri dobro izoluju na ovoj vrućini, da se ne pregreju hardovi...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment
  • 2 months later...

Masan Lekic veceras krece u novu sezonu sa Dosijeom. Rekose mi da veceras obradjuje onu tragediju u Zitistu

Ovo su stvari koje treba da idu u kasnijem terminu i sa visokom uzrasnom granicom ...

Link to comment

Na Prvoj midzet ima neku novu emisiju, gde se neki komicari tamice u duhovitosti. Zesci transfer blama ovih petnaest minuta koje sam gledao. Midzet, pokojni Branko Djuric Djura i neki stendapovci iz Ben Akibe.

 

Evo i uvrede za sve zene Srbije: "Andjelka Prpic trenutno najduhovitija zena u Srbiji"

Link to comment

Na Prvoj midzet ima neku novu emisiju, gde se neki komicari tamice u duhovitosti. Zesci transfer blama ovih petnaest minuta koje sam gledao. Midzet, pokojni Branko Djuric Djura i neki stendapovci iz Ben Akibe.

 

Evo i uvrede za sve zene Srbije: "Andjelka Prpic trenutno najduhovitija zena u Srbiji"

 

?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...