Jump to content
IGNORED

premilenijumska i milenijumska mladež - split sa VICE Srbija


Filozof manijak

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filozof manijak

    27

  • ljakse

    20

  • Meazza

    18

  • ToniAdams

    13

Slušanje muzike je bio politički stav. Slušanje Cece je značilo da si za retrogradnu politiku Slobodana Miloševića, da si za režim. Značilo je pripadati takozvanoj Prvoj Srbiji.

 

:mellow:

Link to comment

A pirati su imali, ono, baš bogatu i raznovrsnu ponudu muzike, prosto nisi znao šta pre da odabereš. A ne kao danas u doba ovog interneta. nikakav nam je izbor  :fantom:

Link to comment

A pirati su imali, ono, baš bogatu i raznovrsnu ponudu muzike, prosto nisi znao šta pre da odabereš. A ne kao danas u doba ovog interneta. nikakav nam je izbor :fantom:

Koga je zanimalo ono čega nije bilo kod pirata, taj je i te kako imao načina da dođje do toga. Ako ovaj omladinac koji je devedesetih bio osnovac nije mogao lako da dođje do muzike, verovatno je zato sto ga roditelji nisu puštali dalje od naselja.

Link to comment

KST - Groovanje - valjda 1996, ide se sa cokulama u šutku  :evil:

 

Valjda tog istog leta prvi koncert Partibrejkersa posle višegodišnje pauze. Izlazi Cane i počinje sa Ćao Beograde, šta ste slušali dok nas nije bilo?  :D

Link to comment

KST - Groovanje - valjda 1996, ide se sa cokulama u šutku  :evil:

 

to može i moja baba. mi smo išli u pocepanim starkama i vansicama :fantom:

 

Laronu je Drakula mazn'o ribu, nema druge  :fantom:

 

zašto, šta fali povremeno zaklati purgera ili tovara na državnoj televiziji? sad nam i to smeta?

Edited by ljakse
Link to comment

Koga je zanimalo ono čega nije bilo kod pirata, taj je i te kako imao načina da dođje do toga. Ako ovaj omladinac koji je devedesetih bio osnovac nije mogao lako da dođje do muzike, verovatno je zato sto ga roditelji nisu puštali dalje od naselja.

 

Ne nego je neuporediv trud i finansije koji je bio potreban da se uloži  da se fizički ode i pronađe i kupi muzika, u odnosu na ovo kada  na dva klika imaš sve što je bilo koji muzičar ikada snimio

Link to comment

+ 1 na levog. Mislio sam da to ne mora da se objašnjava, ili je Jozo bio teška buržoazija za vreme sankcija i hiperinflacije. 

 

edit: A za Direktore, meni je simpa kako celu rok scenu devedestih svodiš na Direktore i klanje purgera, @ljakse 

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...