Jump to content
IGNORED

Sećanja na ETF


Aion

Recommended Posts

nije URS kao elektronika, to je jedna poezija od predmeta <3

ja sam zapravo jako volela i programiranje, i arhitekturu računara... od elektronika impulsnu i digitalnu... teoriju kola, analitičku mehaniku. sve što mi ima sistem i smisao :)

eee, a sad te gospod nas vrhovni inzenjer bachio u 1 leglo smisla i sistema :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

eee, a sad de gospod nas vrhovni inzenjer bachio u 1 leglo smisla i sistema :lolol:

mda.

svoj IQ i obrazovanje trošim na to da dokažem lopovskoj džiberani da je 2+2 = 4.

i očajno mi ide u ovom antisistemu.

Link to comment

mda.

svoj IQ i obrazovanje trošim na to da dokažem lopovskoj džiberani da je 2+2 = 4.

i očajno mi ide u ovom antisistemu.

pa dobro. makar je veselo ^_^

 

Negde u prolazu kod skriptarnice, ako me sećanje još dobro služi, što je upitno :lolol:

ja se toga ne secam. u stvari, toliko je to bilo davno da se ja ne secam ni da je postojala mikrovalna u to doba :D

Link to comment

Pre desetak godina sam gledao neku reklamu na teveu, gde se igraci nekog poznatog americkog kluba okupljaju za neku godisnjicu necega, i onako vremesni pocinju da se raspravljaju ko je igrao na kojoj poziciji. Bilo mi smesno, tad. 

 

Sad vise nije.

Link to comment

Negde u prolazu kod skriptarnice, ako me sećanje još dobro služi, što je upitno :lolol:

 

Verovatno svi mislimo na KST-ov šalter sa druge strane stepeništa, onaj krak koji se spušta ka slušaonicama ETF, pored šaltera je spomen ploča koja podseća na početke Velike tehničke škole. Ja sam se motao još dok je vrhunac haj-teka bio rešo sa šerpenjom za viršle, mikrotalasna je stigla za narednu petoljetku :) 

Link to comment

Sjecam se tih sendvica sa zelenom salatom iz mikrotalasne iza stepenica.

A na istom salteru su se kupovale i vjezbanke za ispite?

Kod nas na ikebani su spljeskavali sendvice u onom teskom tosteru koji lici na pekac za galete. Izvana vruce a unutra hladna ruska salata.

Link to comment

Sjecam se tih sendvica sa zelenom salatom iz mikrotalasne iza stepenica.

A na istom salteru su se kupovale i vjezbanke za ispite?

Kod nas na ikebani su spljeskavali sendvice u onom teskom tosteru koji lici na pekac za galete. Izvana vruce a unutra hladna ruska salata.

mislim da su vezbanke stigle na kraju mog boravka tamo...

Link to comment

Ja se secam skriptarnice kroz maglu ali sendvica slabo. Moze li neko da okvirno da epohu kad se to desavalo da vidim dal je problem kod mene?

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment

Stvarno bi ovo moglo da se preimenuje u "Sećanja na bulevar br. 73" <_<

 

Kod nas na spratu u auli, ispod desnog kraka stepenica za drugi sprat, dugo je bio kafić™ "Šampinjon", sa sve stolovima i stolicama... Kraj devedesetih-početak dvehiljaditih...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...