Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Mene najvise veseli kad pomesaju Srbiju i Sibir pa me pitaju da li je mnogo hladno tamo.

 

(jeste. al standard)

To je redovan dogadjaj

Link to comment

Korekcija joj je još bolja:

 

 

:s_w:

 

Srbija Jugoslavija do Tokija.

 

Podseca me na kada sam pre mnogo godina procitao nekog Amera na jednom fudbalskom forumu kako svoju analizu nastupa americke reprezentacije na SP '98. zavrsava sa "...and Slovokia outlasted us." Mislio je, dabome, na pobedu SR Jugoslavije nad SAD od 1-0 na tom prvenstvu.

 

Hej Slovoci!

Link to comment

ovde je cekosiberija najmanji problem. mene vise zabrinjava ta lakoca kojom se sklizne u diskriminaciju po zemlji porekla, cim zatreba. sta tebe zabole odakle su mu zene, glupa kucko?

Link to comment

Dobro sad, ne očekuješ valjda od JAR da je čula za četresosmu i Istorijsko "Ne"?

 

Sve istočno od Berlina su Sovjeti, it is known.

 

Očekujem da su retardiranu liberalno-demokratsku moronku na Harvardu naučili nečem korisnijem od brojanja krvnih zrnaca nečijih supružnika.

 

Istorija i geografija su sekundarni problem, kao što je i Miralem primetio.

Link to comment

Očekujem da su retardiranu liberalno-demokratsku moronku na Harvardu naučili nečem korisnijem od brojanja krvnih zrnaca nečijih supružnika.

 

Istorija i geografija su sekundarni problem, kao što je i Miralem primetio.

 

ma glupača ortodoksna, njen tajmlajn je sve što je pogrešno sa demokratskom strankom u americi bukvalno bez greške. njen i nire tanden. to je ta hilari ekipa. sa tim da je nira aktivistkinja™ a ova spodoba je novinar. ej koji si ti bre novinar ti si portparol hilari klinton. ko što je heniti novinar. 

 

nego trampara prekinuo finansiranje i obuku rebela u siriji, eto jednog razloga što je bolje što je on pobedio a ne hilari. mislim pošto su tražili eraser i ekipa.

Edited by theanswer
Link to comment

pa zar nije upravo trampara sklon klizanju u diskriminaciju izmedju ostalog i po zemlji porekla?

 

Jeste, a ovi bi trebalo da su sve suprotno od njega. Najbolji, najlepši, najobrazovaniji, najposebniji i najliberalniji. Kad tamo, vidi vraga: ko god je jednom u životu prozborio par rečenica ili se nedajbože venčao sa ruskim državljaninom, taj je duboko povezan sa ruskim hakersko-diverzantskim strukturama i to kroz onaj stari, sovjetski sistem veza. Tako valjda funkcionišu ti kvaziliberalni umovi.

Edited by Redoran
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...