Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

vidim da je vasa izdominirao. on ce sa 17 godina ladno biti jedan od najboljih igraca lige.danas18p 8as 7uk 4sk

Link to comment
pa bio je Doc da gleda sina u Megi...nisi znao?
nisam, niko nije najavljivao da dolazi doc. jbt, pa isao bih da gledam tekmu da sam znao.mau, samo istinski grobari ljubitelji kosarke navijaju za megu. Edited by kojot
Link to comment

U ovom timu igra sin od Doca Riversa i klinac od 17 godina koji zamalo da ima tripl dabl na startu sezone? @MiskoRaznatovic je glavni baja? Pa ja sledeću tekmu moram da gledam uživo.

Link to comment
vidim da je vasa izdominirao. on ce sa 17 godina ladno biti jedan od najboljih igraca lige.danas18p 8as 7uk 4sk
kako sme da igra sa 17 godina? zar ne bi trebalo samo da trenira do 30. godine, dok se potpuno fizički i mentalno ne razvije? naročito mentalno...BTW: gde igra ta Mega Vizura? I je l bi neko javio kad je sledeća utakmica? Unapred hvala forumašima dobre volje! Edited by misko maric
Link to comment

ima ovde raspored, kao i hale u kojima se igrahttp://kls.rs/raspored.phpedit: (ako ne lazu :D ) 2. kolo Mega Vizura - Sloga 15.10.2011.20,00Vizura sport

Edited by Далибор
Link to comment
kako sme da igra sa 17 godina? zar ne bi trebalo samo da trenira do 30. godine, dok se potpuno fizički i mentalno ne razvije? naročito mentalno...BTW: gde igra ta Mega Vizura? I je l bi neko javio kad je sledeća utakmica? Unapred hvala forumašima dobre volje!
pa moraju mladji da krenu, kako drugacije Misko da ih udomi? :Da Micic samo nek nastavi da trpa, imacemo(Srbija, ne Mega Vizura :D) ludu bekovsku liniju za 3-4 godine ako ne predju svi u Partizan i sluze za nosenje peskira Bozicu...
Link to comment

Ma pusti Miška, do juče je grčevito branio pravo stogodišnjeg Pere Božića da igra, a kad je najzad video da od njega nema nikakve koristi sve je svalio na trenera. Kao da smo svi ovde izlapeli...

Link to comment
Ma pusti Miška, do juče je grčevito branio pravo stogodišnjeg Pere Božića da igra, a kad je najzad video da od njega nema nikakve koristi sve je svalio na trenera. Kao da smo svi ovde izlapeli...
Ne znam da li si izlapeo, možda će biti da ne razumeš. A prosto je. Smatram da je većinski odnos foruma prema dugogodišnjem (uskoro decenijskom) kapitenu nedopustiv. Ne tvrdim niti sam tvrdio da treba da igra 20+ minuta, a nauštrb najtalentovanijih klinaca u generaciji. Nešto jasnije?
Link to comment

Mda... Niko ovde nikada nije osporio Perine zasluge za voljeni klub, ljudi su samo rekli da je dosta od njega. Još pre prošle sezone. Ti si tada drvio kako smo nezahvalnici i kako ne razumemo Perinu ulogu, kako je on neophodan kohezivni faktor, kako nije bezobrazluk to što je u pedesetoj godini tražio 130K za sezonu... A onda kada je i tebi postalo jasno da Pera samo smeta i zauzima mesto nekome mlađem, ti si okrenuo ploču pa udario po Vladi Jovanoviću drvlje i kamenje. Mrzi me zaista da kopam po arhivi, ali vrlo dobro znam kakve su rasprave bile. Nervira me što se sada praviš lud i svoje zablude svaljuješ na Jovanovića.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...