Jump to content

Photo

Beograd

• Please log in to reply
15162 replies to this topic

#15151 Arkadija

Arkadija
  • Members
  • 6,033 posts

Posted 17 October 2017 - 11:56:48

mi smo svi doslovno taoci jezivo lošeg kadra jebenog sns-a, šibicarsko-uličarske fukare. oni najiskrenije nemaju nikakvu svest o tome zašto je neophodno da prvo odaberu u timove ljude koji posao znaju, a potom i da ih bespogovorno slušaju. nisu u stanju jer su u suštini neinteligentna ekipa, koju vode instinkti preživljavanja, lukavstvo primitivaca i ništa više.

Mi smo danas primili na posao takvog jednog. Pitam ga kako je osiguran i da li su deca osigurana preko njega (jer lik ima firmu, ali oće i državni lebac), on gleda tupo i kaže da nema pojma, onda ga pitam jel ima KZO, nema pojma šta je to, kažem mu da mora da donese uverenje da nije kažnjavan i da se protiv njega ne vodi krivični postupak, ko da sam tražila da donese šemu Tesline mašine.  :frust:  :frust:  :frust:  :frust:

#15152 radisa

radisa

Bolje ceo život biti bogatun, nego 7 dana živeti u bedi

• Administrators
  • 25,388 posts

Posted 17 October 2017 - 12:03:08

Mi smo danas primili na posao takvog jednog. Pitam ga kako je osiguran i da li su deca osigurana preko njega (jer lik ima firmu, ali oće i državni lebac), on gleda tupo i kaže da nema pojma, onda ga pitam jel ima KZO, nema pojma šta je to, kažem mu da mora da donese uverenje da nije kažnjavan i da se protiv njega ne vodi krivični postupak, ko da sam tražila da donese šemu Tesline mašine. :frust: :frust: :frust: :frust:

Jaka je to firma, kad mu treba državni lebac.. Verpvatno ima praonicu™ za nekog, a ovaj mu se odužio preko posla u državnoj firmi..

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

#15153 pacey defender

pacey defender

pod naletima kopita zla

• Members
  • 22,563 posts

Posted 17 October 2017 - 12:20:10

Nema veze sa komunalnom policijom, ona je gradska, ali zanimljiva priča iz prve ruke od pre nekoliko godina:

Ima na Vidikovcu kod pijace posebna pizdarija s opštinskim granicama: pijaca je na opštini Rakovica, a parkinzi bukvalno preko puta pijace (na Ceraku) na kojima stoje kamioni su na opštini Čukarica. Valjda je na teritoriji Rakovice oko pijace bilo dozvoljeno da se prodaje i sa kamiona, a na Čukarici nije bilo dozvoljeno, jer pijaca nije na teritoriji Čukarice  :s_w:  Pa je bilo frke i jurnjave oko zauzimanja mesta uz ulicu na livadi preko puta Ceraka, jer to je Rakovica  :lolol:

Da, sva nedozvonljena prodaja odvija se na teritoriji Rakovice što može da bude deo objašnjenja problema. 

Da dopunim prethodni post, čini mi se da se ovde ne radi o pukoj korumpiranosti ili bolu u predelu prepona tih komunalnih policajaca, nego da postoji neki takoreći sistemski problem koji nije prevaziđen osnivanjem komunalne policije. 

#15154 Hamlet Strašni

Hamlet Strašni

han som skremmer pinnsvin

• Members
  • 23,679 posts

Posted 17 October 2017 - 13:34:19

Komualna policija je gradski organ i na nju linije razgraničenja između pordučja gradskih opština nemaju nikakav uticaj

#15155 renne

renne

A je to

• Members
  • 52,246 posts

Posted Yesterday, 19:43:28

Saobraćaj u ulicama Kralja Milana, Terazije i Kolarčeva biće obustavljen sutra od devet do 14 časova zbog manifestacije kojom će biti obeležen Dan oslobođenja Beograda a doći će i do izmena trasa na pojedinim linijama gradskog prevoza, saopštio je Beoinfo.

Zbog zatvaranja ulica autobusi 21A, 22A i 29A saobraćati trasom: Studentski trg–Vase Čarapića–Trg republike-Makedonska–Dečanska–
Trg Nikole Pašića–Bulevar kralja Aleksandra–Beogradska–Njegoševa–Kursulina–Makenzijeva i dalje redovnim trasama.

Autobusi sa linije 24 saobraćaće, u oba smera trasom: Trg republike–Makedonska–Dečanska–Bulevar kralja Aleksandra (Beogradska–Kralja Milutina u suprotnom smeru) i dalje redovnim trasama. Autobusi 26, 37 i 44 saobraćaće u oba smera trasom: Trg republike-Makedonska–Dečanska–Bulevar kralja Aleksandra i dalje redovnim trasama.

Autobusi sa linije 37 i 44, u smeru ka periferiji, koristiće stajalište "Trg republike" sa linijama 24 i 26. Autobusi sa linije 27, u smeru ka Trgu republike, saobraćaće trasom: Bulevar kralja Aleksandra–Dečanska–Makedonska–Trg republike. Autobusi sa linije 31 u oba smera trasom: Studentski trg–Trg republike -Makedonska-Dečanska–Bulevar kralja Aleksandra–Kneza Miloša–Nemanjina–Slavija i dalje redovnim trasama.

Autobusi sa linija 21A, 22A i 29A će na izmenjenom delu trase koristiti sva postojeća stajališta, kao i privremeno stajalište "Makenzijeva 1" u smeru ka Trgu republike u Kursulinoj ulici ispred broja 14.

#15156 Đipalo Junuz

Đipalo Junuz

Abdurahman Babajić Jr.

• Members
  • 5,551 posts

Posted Yesterday, 19:56:16

Čekaj, ovo je za sutra (četvrtak, 19. oktobar) ili za petak, 20. oktobar? Ili je za petak ostavljena samo Batajnica?

#15157 renne

renne

A je to

• Members
  • 52,246 posts

Posted Yesterday, 20:36:33

Sutra
U petak ludilo u bataji

#15158 radisa

radisa

• Administrators
  • 25,388 posts

Posted Yesterday, 20:41:59

Kako sam ja srećan što ću sutra i prekosutra umesto da sam u BG, da džedžim na granicama diljem naša bivše države... :(

Zato sam u subotu u BG, dotle će se valjda svi razići?

#15159 Đipalo Junuz

Đipalo Junuz

Abdurahman Babajić Jr.

• Members
  • 5,551 posts

Posted Yesterday, 23:37:02

Zato sam u subotu u BG, dotle će se valjda svi razići?

U subotu kažeš, a? :wicked:

Srpska napredna stranka će u subotu na Tašu obeležeti devet godina od osnivanja, saznaje Tanjug.
U SNS ističu da će to biti skromno obeležavanje devet godina postojanja stranke.

"Prisustvovaće naši najvredniji članovi iz cele Srbije, kojima želimo posebno da se zahvalimo za svu podršku i vredan rad u borbi za modernu, ekonomski jaku i uglednu Srbiju", rečeno je za Tanjug u Službi za informisanje SNS.

Kako navode, neće biti "nikakvih VIP zvanica, niti posebnih delova u sali, kako pišu određeni mediji".

"Taj dan je posvećen samo članovima SNS i biće prilika da se podsetimo kako je tekao razvoj naše stranke i gde će naše članstvo moći da čuje poruke našeg predsednika Aleksandra Vučića o budućnosti i SNS i Srbije", kažu u Službi za informisanje SNS.

#15160 radisa

radisa

• Administrators
  • 25,388 posts

Posted Yesterday, 23:44:58

ol:

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

#15161 Anonymous

Anonymous
  • Members
  • 9,979 posts

Posted Today, 00:20:37

znaš koliko taksista sam čula na lajni "pa makar se nešto radi!" 

ljudi su zombirani, jadni.

Te zombirane ko jebe, neka se udave u beogradskom blatištu. Meni žao poštenog sveta.

Međutim, ja se vozio nekim taksijem, ovaj podivljao zbog saobraćaja i na kraju tirade pitao 'kad će izbori'. Ja mu rekao da se ne zanosi previše, on slegao ramenima.

#15162 pacey defender

pacey defender

pod naletima kopita zla

• Members
  • 22,563 posts

Posted Today, 09:42:33

Srpska napredna stranka će u subotu na Tašu obeležeti devet godina od osnivanja, saznaje Tanjug.
U SNS ističu da će to biti skromno obeležavanje devet godina postojanja stranke.

"Prisustvovaće naši najvredniji članovi iz cele Srbije, kojima želimo posebno da se zahvalimo za svu podršku i vredan rad u borbi za modernu, ekonomski jaku i uglednu Srbiju", rečeno je za Tanjug u Službi za informisanje SNS.

Kako navode, neće biti "nikakvih VIP zvanica, niti posebnih delova u sali, kako pišu određeni mediji".

"Taj dan je posvećen samo članovima SNS i biće prilika da se podsetimo kako je tekao razvoj naše stranke i gde će naše članstvo moći da čuje poruke našeg predsednika Aleksandra Vučića o budućnosti i SNS i Srbije", kažu u Službi za informisanje SNS.

Da ponovim, SNS je piramidalna šema u politickom kontekstu . 

Edited by pacey defender, Today, 09:43:57.

#15163 Frank Pembleton

Frank Pembleton

...the shit has hit the fan

• Members
  • 32,945 posts

Posted Today, 11:00:14

I to nije sve!
Dolazi i Šojgu sutra, pa će da se šeta tamo-vamo...

....shit has hit the fan...