Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Ma kakvi :D Uvek sam se pitao kakva je to glupost da me pita jel pravim Google ili phone kontakt, pa valjda koristim telefon, majku mu. A dobro, većina brojeva iz Srbije mi je sačuvana na srpskom tlf pa ću ih prepisati danas sutra, al za lokalne brojeve će biti malo veći cim :D

Link to comment
Instalirao rom, napokon. CyanogenMod 6, stabilnu verziju. Sve prošlo bez problema, sve bekapovane aplikacije (uključujući i nasušnu mi navigaciju) šljakaju, app2sd takođe, ma raj. Jedino što sam izgubio sve kontakte :lol:
Bravo!A posle kada se malo navikneš, sedmicu :DTj ne znam da li je za šesticu išta bilo drugačije u samoj proceduri, tj da li si pravio goldcard?
Link to comment

savršeno za neverne ili one koji žele držati nešto u tajnosti. ima čak i fejk pasvord sa kojim se ponaša kao notes aplikacijahttps://market.android.com/details?id=com.superdroid.spc&feature=search_result

Edited by korindjar
Link to comment

Skini sa marketa GPS status pa proveri da li ti je gps dobro kalibriran, tj dal vata dobru lokaciju. Ako vata, verovatno imaš problem sa mapama u iGO-u.

Link to comment

Mape su onda problem 100%. Što se grafike tiče, možda si skinuo verziju koja ne odgovara rezoluciji tvog telefona. Postoji mogućnost da si skinuo instalaciju sa mogućnošću izbora rezolucije, pa onda nađi svoj tlf ovde i odaberi adekvatnu rezoluciju:QVGA 320x240: HTC Smart, HTC Tatoo, Huawei U8110, Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro.HVGA 320x480: HTC Aria, HTC Legend, HTC HD Mini, HTC Hero, HTC Magic, HTC Droid Eris, HTC G1 Dream, Orange Boston, Galaxy Spica.WVGA 480x800: Google Nexus One, HTC Desire, HTC Desire HD, HTC Desire Z, Samsung Galaxy S, HTC HD2 (android SO), LG GW620, LG Optimus One. Also for Motorola Milestone and Sony Ericcson Xperia X10Na kraju bi trebalo ovako nešto da dobiješ (zanemari 3D zgrade, to je glupavi dodatak koji samo guta memoriju)iGO%20My%20way%202009%20-%20%5BAndroid%20OS%5D.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...