Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Ovaj topic nacinjem zapravo zato sto hocu da napisem nesto na onom drugom - Brza hrana, ostalo - ali ajde, posto mora da se pocne s necim, da ponovo osvezimo preporuku za turski kebab u Goce Delceva. Lako se nalazi, 50m dalje prema Dunavu od razvikanog Sis-cevapa (zaobilaziti: elektricna skara koja pliva u zejtinu). Decko kuvar, oridjidji Turce kojeg je gazda doveo u Beograd iz domovine, u medjuvremenu je prosirio ponudu sa standardnih donera, pileceg raznjica i kebaba - sve po turskom PS-u - i na lahmacun iliti ono sto lici na picu ali je jos tanje testo. Ima pileci i juneci.Kome se ovaj Turcin ne svidja, taj nije Srbin i njemu ne tece otomanska krv!

Link to comment

lahmacun je odlican, valja se u sipkavom brasnu. ako ponesete, kebab je ogroman i do kuce ima da prohasa kroz lahmacun i prospe se unaokolo. preporuka - konzumirati na teritoriji novog beograda ili dok cekate u kolima preko gazele. mada tu moze da iscuri na sediste.

Link to comment
higijena na sve nižem nivou! pazi, jeo sam na raznim mestima, nisu mi smetale čak ni buba ruse na stolu u kineskom u Sofiji, ali ovi ga preteraše!
klevetanje bez prezentiranih dokaza se ne uvazava!
Link to comment
klevetanje bez prezentiranih dokaza se ne uvazava!
OK, čim se vratim u prestonicu šaljem fotke! :lol:Ili možda treba uzorak stolice?!?!?!?!?! :naughty: Edited by Yzerman
Link to comment

Jel zna neko koje su preostale lokacije Banjalučkog Ćevapa? Vidim da su uklonili i ovaj u Ruzveltovoj, a jedino jos znam za onaj na BBrdu (u Požeškoj), a tamo nisam bio par godina tako da ne znam da li je u životu :huh:

Link to comment
Ovaj topic nacinjem zapravo zato sto hocu da napisem nesto na onom drugom - Brza hrana, ostalo - ali ajde, posto mora da se pocne s necim, da ponovo osvezimo preporuku za turski kebab u Goce Delceva. Lako se nalazi, 50m dalje prema Dunavu od razvikanog Sis-cevapa (zaobilaziti: elektricna skara koja pliva u zejtinu). Decko kuvar, oridjidji Turce kojeg je gazda doveo u Beograd iz domovine, u medjuvremenu je prosirio ponudu sa standardnih donera, pileceg raznjica i kebaba - sve po turskom PS-u - i na lahmacun iliti ono sto lici na picu ali je jos tanje testo. Ima pileci i juneci.Kome se ovaj Turcin ne svidja, taj nije Srbin i njemu ne tece otomanska krv!
Vaistinu je sis postoa odvratan. Jeo rolovani jutros i pola sam bacio. Tamo mene vise videti nece. Mada ni nisam nesto cesto na NBGD.
Link to comment
Ovaj topic nacinjem zapravo zato sto hocu da napisem nesto na onom drugom - Brza hrana, ostalo - ali ajde, posto mora da se pocne s necim, da ponovo osvezimo preporuku za turski kebab u Goce Delceva. Lako se nalazi, 50m dalje prema Dunavu od razvikanog Sis-cevapa (zaobilaziti: elektricna skara koja pliva u zejtinu). Decko kuvar, oridjidji Turce kojeg je gazda doveo u Beograd iz domovine, u medjuvremenu je prosirio ponudu sa standardnih donera, pileceg raznjica i kebaba - sve po turskom PS-u - i na lahmacun iliti ono sto lici na picu ali je jos tanje testo. Ima pileci i juneci.Kome se ovaj Turcin ne svidja, taj nije Srbin i njemu ne tece otomanska krv!
Turčin se zove Ali i doveden je ovde da bi obučio naše kako da prave kebab. Vratio se u Tursku pre nekoliko meseci, sada njegov posao obavljaju učenici. Svaka preporuka za kebeb, otkad sam to probala, tamo ništa drugo i ne jedem. I nisam primetila nehigijenu.
Link to comment

Falafel & Giros (u Sarajevskoj/Balkanskoj)- moze i ovde?Malopre overila, zaista pristojno. U stvari, moje odusevljenje je mnogo vece od ovog mlakog uvoda, ali posto nisam sigurna je li to zbog kvaliteta hrane ili egzaltacije sto za rucak imam opciju i van kafeterije na radnom mestu i obliznjih pekara i sendvicara, necu mnogo da hvalim.Ali cu sigurno ponovo jesti tamo.

Link to comment
Falafel & Giros (u Sarajevskoj/Balkanskoj)- moze i ovde?Malopre overila, zaista pristojno. U stvari, moje odusevljenje je mnogo vece od ovog mlakog uvoda, ali posto nisam sigurna je li to zbog kvaliteta hrane ili egzaltacije sto za rucak imam opciju i van kafeterije na radnom mestu i obliznjih pekara i sendvicara, necu mnogo da hvalim.Ali cu sigurno ponovo jesti tamo.
imas topic namenjen brzoj hrani koja nije na bazi rostilja, ali s obzirom o cemu pises, oprosteno ti jefalaferhv4.jpg Edited by gazza
Link to comment
Jel zna neko koje su preostale lokacije Banjalučkog Ćevapa? Vidim da su uklonili i ovaj u Ruzveltovoj, a jedino jos znam za onaj na BBrdu (u Požeškoj), a tamo nisam bio par godina tako da ne znam da li je u životu :huh:
but but but :cry: ima kod cice, jedna od ulica koja sece knez m. ali ne znam kako se zove. kad krenes od trga, gledaj poprecne ulice levo :Dima i banjalucki i sarajevski.
Link to comment

Znam za Cicu, u Djure Jaksica je. Nisam jos bio tamo, ali sam u principu skeptican prema banjaluckim cevapima koji nisu iz Бањалучког Ћевапа. Na dva mesta probao, oba puta :yucky: Mada, Cicu bih i mogao da overim, posto je dosta hvale.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...