Jump to content
IGNORED

Neispravna hrana: Alert topic


Tale

Recommended Posts

  • 2 months later...

Treba da čudi što te prodavnice i ta firma uopšte postoje.

 

Mora negde da se zasere kod nas, pa to ti je. Naspram ovom ludilu sa slike, na severu Backe narod prica da je Matijevic dobar poslodavac i da pazi na svoje ljude. Ocigledno stedi na drugoj strani :isuse:

Edited by Грешни Василије
Link to comment

ja na ovo ne obracam paznju, kada vidim kakvu glistu/crva samo je/ga smotam u usta i kao da nista nije bilo. ako ih ima vise, posle ne moram da rucam, tj. ustedim jedan dan rucak.

 

meni se samo jednom ovo desilo i to sa slaninom. keva kupila komad slanine u lokalnoj radnji, ali nije klasicna mesara, ima svasta jos nesto pored mesa. no, dosla kuci i da isece komade i da ubaci u jelo, kad ono... mogao sam da prodajem negde na pijaci ovima sto idu na pecanje. crva koliko hoces i neces.

 

zapakovala ona to i odnela da vrati. prodavac u soku. odelo sjebano! valjda je bio sef i sve je proslo bez ubedjivanja ili cega vec. uredno je vratio novac i izvinuo se.

 

 

 

imam i ja licne dogodovsine, ali nisu ovako surove. light varijanta i ispao sam jos i "neobrazovan" kada sam vratio u mesaru.

 

zapravo, toga se plasim vise nego da vidim gliste/crve/stavec.

Link to comment

Matijević (barem ono što sam video) ima onu foru sa crvenkastim svetlom u radnjama pa meso ima privlačniju boju. Ograđujem se jer sam možda 2x ušao kod njih.

Link to comment

ovo se navodno, po komsijskom pricama, redovno desava u lokalnom Maxiju

Meso u Maxi ne kupujem godinama, ne mogu da podnesem miris koji dopire iz njihovih vitrina. Ne kupujem ni u Matijevićevim, na ovu fotku nabasao.

Mora negde da se zasere kod nas, pa to ti je. Naspram ovom ludilu sa slike, na severu Backe narod prica da je Matijevic dobar poslodavac i da pazi na svoje ljude. Ocigledno stedi na drugoj strani :isuse:

Moguće, mada mi radnici u lokalu na pijaci ne izgledaju preterano zadovoljni. Onako, kroz izlog.

 

Cenim, recimo, gest mesara koji mi je diskretno odmahnuo glavom kad sam jednom ušao u jednu mesaru da kupim nešto i pitao za neko meso. Zahvalio sam se i izašao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...