Jump to content
IGNORED

Ovde pitamo i sladimo se zajedno sa keksi kremom


Singer

Recommended Posts

danas bila u kuci rodtielja moje najbolje drugarice, inace popadije, familijarno i sa klincadijom farbale jaja itd... i dosla je neka njena prijateljica iz beograda, i donela na poklon bajadere, jer zna da su ''popovska'' kuca i da poste na veliki petak, a kao bajadere su po njoj, jedine posne od tih lepsih bombonjera. i stvarno, pogledamo sastav, kad ono nista mleko.

pa eto, ako nekom nekad zatreba posna cokolada koja nije crna cokolada, bajadera je resenje :-)

 

http://www.kras.hr/hr/proizvodi/bombonijere/bajadera/bajadera

Link to comment
10 hours ago, nisam ja said:

Čudno. Da me pitaš koji je sastav (domaćih) bajadera rekao bih na keca mleko u prahu zbog one brašnjave teksture koju imaju.

 

 

to je od keksa

Link to comment
 
 
to je od keksa
ti ga zekis :-) nisu to kolaci bajadere, vec cokoladice, tu nema keksa :-)
@sky ja racunam kad pise to "u tragovima" , a pise uglavnom za te alergente; soja, lesnik, kikiriki, mleko.... da znaci da ga nema prakticno :-)

Sent from my Tesla SP3.2 Lite using Tapatalk

Link to comment

Vrlo često to "može" i "u tragovima" piše da se proizvođač opravda ako neko krene da analizira sastav, a njima se u mašinama zadržao neki sastojak od nekog drugog proizvoda....


...shiit has hit the fan....

Link to comment

Meni su objašnjavali iz frikoma da npr u rumenku kogu da se neđu tragovi lleka ako se kalup ne ispere dovoljno dobro kada se menjaju sladoledinu njemu 

Link to comment
3 hours ago, Hamlet Strašni said:

Meni su objašnjavali iz frikoma da npr u rumenku kogu da se neđu tragovi lleka ako se kalup ne ispere dovoljno dobro kada se menjaju sladoledinu njemu 

moja drugarica militantna veganka ne jede rumenka jer kaže da u sastavu ima surutku. ne mogu sad da nađem na netu sastav, al pretpostavljam da je ona to temeljno proučila jer je militantna. e sad ne znam da li pravoslavni isposnici jedu surutku, al vegani jok.

Link to comment
Meni su objašnjavali iz frikoma da npr u rumenku kogu da se neđu tragovi lleka ako se kalup ne ispere dovoljno dobro kada se menjaju sladoledinu njemu 

Pa to...
Link to comment

Isto je iza tragove kikirija, lesnika i ostalog orasastog voca. U principu nema znacajna kolicina. Ljudi sa alergijama na to sto je "u tragovima" jedu i nije im nista.

Link to comment

Pa  generalno nema, nema u svakom primerku. Ali u nekom se može naći, i da neko sa alergijom naleti na baš taj nisam siguran da ne bi bilo ništa...

Link to comment
  • 4 weeks later...

Jel probao neko Premier kraljevski krem? Na slici izgleda kao da je u slojevima, sloj lesnika sloj cokolade. Jel to zaista slucaj?

Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...