Jump to content
IGNORED

kulinarski hejt


Amelija

Recommended Posts

  • 2 years later...

kako bre? pa sad je taman onaj krupni, ljubičasti, novi beli luk stigao do prave zrelosti. još je sočan, ali aromatičan, mislim da spržimo glavicu na dan. pune tezge domaćeg, na svim pjacama

Edited by banatjanin
Link to comment
pa ovde [emoji3]

[emoji58][emoji58] a kako da znam gde si sad ovde [emoji3]

 

Ne znam kakav to problem imate sa blukom (pricam za ove u Srbiji) na pijacama uvek ima domaceg, to je onaj sitniji, nejednak i razbarusen [emoji5] a sada vec ovaj mlad stvorio svoje lepe glavice sa divnim socnim cenovima. Kupujte na pijacama [emoji41]

 

Link to comment

jebatga, u njemačku po supermarketima još prodaju prošlogodišnji, reklo bi se :(
a do seljaka ne stižem ovih dana, evo danas je bio pijačni dan, ne odoh...

Link to comment
19 hours ago, aram said:

dobro bre, jesam li ja jedini koji ne uspeva da pronađe iole pristojan beli luk već mesec dana i jače :fur: :frust: :fur:

 

Ja sam vise puta od epidemije u HIT-u nasla lep organski bluk, cak iz Nemacke. Imas li tu radnju u okolini?

(Ali evo iskreno mesec dana nisam kupovala jer sam poslednjeg puta kupila malo vise, bas cu sutra na pijaci da vidim kakvo je stanje. Ako nadjem, da ti posaljem? :D )

 

Inace, pre neki dan uspeh da..mi puke gnjecilica za beli luk. Stiskam i samo mi u serpu ispade deo. Valjda od prekomerne upotrebe :ph34r: :laugh:

  • Haha 1
Link to comment
  • 6 months later...
ja sam dosad sjebo tri gnječilice, žena stalno kupuje neke fensi, samo jedna stara kafanska odoleva mom čeličnom stisku :s_w:
ja to lomim kvartalno, chak i te formalno metalne, prestala sam da kupujem, nema smisla.

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...