Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Mandingo,mislim da ni stotine najgorih psovki ne mogu opisati rukovodstvo RSS.Klubovi su u kanalu, igraju po dve utakmice u gostima. Reprezentacije takodje - 2 jebena turnira ne mozemo da spojimo u istom sastavu. Velika takmicenja propushtamo non-stop...Dno. Talog. Uzas.
A ko je tu kriv?Generacija koja je bila svetski i evropski prvak u mladjim kategorijama prakticno je nestala.Jel' su tu krivi oni koji sede u savezu i kojima ocigledno nista ne smeta ili oni koji znaju znanje a razjedinjeni su i cute?Dokle ce se ovde roniti suze gorke nad sudbinom kletom?
Link to comment

I jedni i drugi.Ne ronim suze, nego konstatujem kako nam je 1 trofejni sport u 1 qrcu.Zapitaj se kada si poslednji put bio na rukometnoj utakmici???Kada si istu gledao na TV?Shta se uopshte radi na popularizaciji i omasovljenju rukometa kao sporta???

Link to comment
Cuo sam da ce Bojana Petrovic - Popovic igrati za CG na EP u Decembru... ne znam koliko mi je pouzdan izvor, ako jeste, to je jos 1 velika pobeda srpske rukometne federacije. Svaka cast majmuni, uspeli ste i rukomet da sjebete. Jebem vam sve najmilije, stoko beskorisna.
Bojanu sam juce ujutru video na TVCG, u trenerci Cg, dosla na pripreme... daje izjavu "mi ovo-ono"... tako da, eto...ona je otisla tamo, dok ostale, Ana Batinic, Andrijana Budimir, ne znam koje sve ne, nece da igraju vise za reprezentaciju...
Link to comment
Bojanu sam juce ujutru video na TVCG, u trenerci Cg, dosla na pripreme... daje izjavu "mi ovo-ono"... tako da, eto...ona je otisla tamo, dok ostale, Ana Batinic, Andrijana Budimir, ne znam koje sve ne, nece da igraju vise za reprezentaciju...
Sjajno... Naravno, ne zameram Bojani nista. Imali smo prilike... samo su ljudi iz saveza trebali da postave Anju za selektora, prica bi bila resena pre 2 godine. Sada nam ostaje da sisamo palac, ili qrac, i da gledamo najbolje srpske igracice u drugim reprezentacijama. Cuo sam da su ovi moji ponudili Kresoji da igra za Makedoniju... verovatno ce prihvatiti. Dno dna.
Link to comment

Terminator zaigrao juce u pobedi Zvezde nad odlicnim Jugovicem (liderom na tabeli):main-perun-new.jpg

- Вратио сам се да бих испунио сан а то је да са Звездом буде првак државе. Верујем да овај састав има квалитета и снаге да то учини. Сигуран сам да уз помоћ наших навијача можемо да останемо шампиони. Надам се да ће трибине бити још пуније него данас, не због мене, већ због ових талентованих момака који то заслужују. Ми ћемо се и убудуће трудити да учинимо наше утакмице што привлачније и атрактивније са неким наградним играма и занимљивим пропратним садржајима – најавио је Ненад.
Link to comment

Naravno da je povratak 1 Terminatora obelezen pobedom.Perunicic je igrao dosta dobro, na iskustvo, imao je vishe sjajnih poteza - npr. kada je otresao dva igraca i u situaciji 1 na 1 sa golamanom lagano spustio loptu ispod njega. Asistencije su mu, takodje, bile izuzetne.

Link to comment
  • 2 weeks later...

lepo je sto se Perun vratio, ali mora se priznati da vise nigde na Zapadu nije mogao da igra i da je ovo logican sled...u svakom slucaju, on je jos uvek marka ovde, legenda generalno i lepo je kada vidis na tribinama u Palanci 1000 ljudi koji su dosli da ga vide...to je popularizacija...

Link to comment
Inace, Bojan Skoko odlucio da igra za BIH, kao i Ornela Rogan, pivotmen ženske repke. Uz Kresoju koja je u Makedoniji od pre mesec dana, dolazimo do lepog zbira ove jeseni...
Kakav je taj Skoko? Čuo sam da igra za Cimos (skupa sa našim Tahirovićem) te da je 2,03 visok.
Link to comment

Nista posebno. Veliki borac, hrabar decko, ali koliko ce moci pored Toromanovica, nisam siguran. U svakom slucaju, može da posluži u nekim trenucima, ali da je neko ekstra pojačanje, nije...

Link to comment
Inace, Bojan Skoko odlucio da igra za BIH, kao i Ornela Rogan, pivotmen ženske repke. Uz Kresoju koja je u Makedoniji od pre mesec dana, dolazimo do lepog zbira ove jeseni...
Ako se ne varam Rogan je bila u sastavu za dvomec sa Poljakinjama ove godine. Kakva su to pravila u rukometu, kad moze tek tako da se prelazi iz reprezentacije u reprezentaciju?
Link to comment
  • 2 weeks later...
Terminator zaigrao juce u pobedi Zvezde nad odlicnim Jugovicem (liderom na tabeli):main-perun-new.jpg
Evo ga TERMINATOR! Kako je popljuvao sve, to je strašno...Za Rogan, ne znam šta da ti kažem, u rukometu očigledno može sve. Rutenka Belorus, igra za Soveniju, sad će za španiju, jebiga...u rukometu je 500 hiljada jura ogromna para...
Link to comment

Ko je odgledao tzv. derbi danas u rukometu, mogao je videti svu bedu na koju je ovaj sport spao kod nas. Bleda, neubedljiva i igra sa mnogo gresaka i nadasve vrlo neinventivna je uslovila da je za pobedu bilo dovoljno da budete manje losi i imate Peruna u ekipi koji uvek moze da preuzme odgovornost.Kako bilo, rezultat 31:27 za Zvezdu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...