Jump to content
IGNORED

Kosarkaska reprezentacija Jugoslavije (vremeplov)


Have_Fun

Recommended Posts

Снима се. Има слика са Звездиних припрема са Златибора, врбовали су Бобија да игра у филму на неким утакмицама.

Link to comment

26.jpg

 

27.jpg

 

28.jpg

 

29.jpg

 

30.jpg

 

 

to je to sto se ovakvih slicica tice (bar s` moje strane :) )
od sutra cu poceti da stavljam evropska prvenstva, rezultate, po koju slidzu i statistiku sa tih prvenstava
(zatim svetska prvenstva i na kraju olimpijske igre.. izbacicu i po koju statisticku tabelu nekih igraca koji su obelezili razlicite periode reprezentacije ili tabele igraca koje bi vi zeleli, kao i neke zanimljivosti, tipa, igraci koji su postigli najvise poena u jednoj godini, najveci prosek poena u jednoj godini, najvise postignutih poena na jednoj utakmici, zatim igrace sa najvecim % dobijenih utakmica (stevan karadizc 17/17 :) ) i procenat pobeda igraca sa preko 100 utakmica (paspalj 86.6% 134/116pobeda, pa kukoc 86.4 110/95pobeda)

evo rezultata nekih od prvih utakmica koje je odigrala reprezentacija Jugoslavije

20140911205445.jpg

Link to comment

 

30.jpg

 

 

Jbt, pa dobra je ovo ekipa bila. Ono desno skroz je Gurke valjda, nisu ga potpisali. Znam da je Marko Jaric ispizdeo posle priprema posto je bio katovan poslednji. Ne mogu da se setim razloga, ali nisam bas pomno pratio ovo takmicenje, sto smo izvisili za neku medalju, kapiram da smo igrali ko govna?

Link to comment

Da, znam za ishod, ali se ne sećam kako smo igrali :)

 

Šteta je, čini mi se da smo na tri takmičenja (2001, 2004, 2005) ostali bez medalje ili borbe za medalju zbog lošeg timskog duha i nekih odnosa među igračima, a kvaliteta smo svakako imali.

 

2004. recimo izgubimo retardirano od Argentine, na šabačku kontru u poslednjoj sekundi i posle Tomaševih promašenih bacanja. Oni na kraju odoše do zlata, a mi se epohalno raspali protiv uvek neugodnih Kineza i Novozelanđana. I da ironija bude veća, to nam je do sada poslednji nastup na OI.

Link to comment

Jbt, pa dobra je ovo ekipa bila. Ono desno skroz je Gurke valjda, nisu ga potpisali. Znam da je Marko Jaric ispizdeo posle priprema posto je bio katovan poslednji. Ne mogu da se setim razloga, ali nisam bas pomno pratio ovo takmicenje, sto smo izvisili za neku medalju, kapiram da smo igrali ko govna?

To su bile neke Robijine ideje. Lukovski, Lončar  i Jestratijević ispred Jarića, Gurovića i Drobnjaka, Stojaković jedva da je igrao....

Link to comment

Da, znam za ishod, ali se ne sećam kako smo igrali :)

 

Šteta je, čini mi se da smo na tri takmičenja (2001, 2004, 2005) ostali bez medalje ili borbe za medalju zbog lošeg timskog duha i nekih odnosa među igračima, a kvaliteta smo svakako imali.

 

2004. recimo izgubimo retardirano od Argentine, na šabačku kontru u poslednjoj sekundi i posle Tomaševih promašenih bacanja. Oni na kraju odoše do zlata, a mi se epohalno raspali protiv uvek neugodnih Kineza i Novozelanđana. I da ironija bude veća, to nam je do sada poslednji nastup na OI.

2000?

Link to comment

Da, da, 2000, lapsus

 

 

To su bile neke Robijine ideje. Lukovski, Lončar  i Jestratijević ispred Jarića, Gurovića i Drobnjaka, Stojaković jedva da je igrao....

 

lol, Jestratijevic jbt! 

Link to comment

Secam se da sam te 2000. izasao sa casa i otisao kod direktora da ga pitam da li mogu da gledam tekmu sa njim :D
Par nas je odgledalo kod njega u kancelariji utakmicu i u secanju mi je da su nas Litvanci lagano dobili.. da nismo imali bas nekih sansi.. vodili su tokom celog meca

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...