Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

Emre zamalo da kruniše karijeru, otrovala ga stativa. Mnogo je manje odvratan kao pojava sada nego što je bio u Feneru.

 

Žitograd ako bude ovako igrao u LE upisuje 2-3 pobede samo tako.

 

Готивна екипица. Емре, Адебајор, Клиши.

Link to comment
  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

Da li Maribor ima manji budžet od Partizana? Čestitke za Zahovića, u svakom slučaju. Voleo bih da nam on bude precednik.

Nemaju večji budzet ali imaju sistem, organizaciju, ekipa im je uigrana. Ne menjaju trenera svakih godinu dana ko mi. Kad prodaju najboljeg igrača uvek zakrpe rupu tamo gde treba. Al zakrpe mesec dana pre pocetka sezone a ne ko ovi naši minut do 12.

Link to comment

Treba biti pošten pa reći i da su imali lakši žrijeb nego bilo koji naš klub zadnjih godina. Ne kažem da bi Partizan ili Zvezda sigurno prošli sa istim žrijebom, ali svakako ne bi smetalo da je bio Hafnarfjordur ili ko već, umjesto Olympiakosa

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Ja sam gledao Maribor protiv Zrinjskog, molio sam se da ih izvučemo. U tom trenutku i onakav Partizan mi je delovao dosta bolji. Možda sam pogrešio, očekivao sam da će Ber Ševa da ih reši lagano. Sa druge strane Maribor je bio povlašćen, normalno je očekivati da može da ih usere HF.

Edited by theanswer
Link to comment

Treba biti pošten pa reći i da su imali lakši žrijeb nego bilo koji naš klub zadnjih godina. Ne kažem da bi Partizan ili Zvezda sigurno prošli sa istim žrijebom, ali svakako ne bi smetalo da je bio Hafnarfjordur ili ko već, umjesto Olympiakosa

Pa napisao sam sinoc da su imali sramotan lak žreb. Ali rade neuporedivo bolje od vecitih. Oni u zadnje vreme redovno dolaze do LE i ne brukaju se tamo. Ovo im je treće ucesce u LS.

Edited by Cash
Link to comment

Treba biti pošten pa reći i da su imali lakši žrijeb nego bilo koji naš klub zadnjih godina. Ne kažem da bi Partizan ili Zvezda sigurno prošli sa istim žrijebom, ali svakako ne bi smetalo da je bio Hafnarfjordur ili ko već, umjesto Olympiakosa

 

Imali su lakši žreb jer su nositelji, tj jer su zadnjih 9 godina napravili dobre rezultate: 2 LŠ, 4-5 LE + 1 proleće LE.

Link to comment

Izasla im je iz racunanja ta sezona gde su imali prolece u LE, ali i pored toga imaju dve grupne faze sa koeficijentima preko 6 i 7 sto im zbirno sa ostale tri sezone koje se racunaju za ovu godinu daje 20 i 97. mesto na uefinoj listi. Primera radi Partizan je tek 121. sa 16 bodova, a Zvezda sa 7.2 negde oko 200.

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Готивна екипица. Емре, Адебајор, Клиши.

Sta je tu gotivno, zemo, Bog ti dao? :lol: Emre rasista, Adebayor mentol, Clichy glupak.

Link to comment

Za Gruju nema mesta na klupi ni protiv plucky Hofenhajma, džabe se RTS otvorio za prenos.

 

Nisam nigde video da piše da je povređen, pretpostavljam da je zauzet pakovanjem kofera.

Link to comment

Šta su uopšte čuveni treninzi klopa i buvača proizveli za ove 2 godine? Za nijansu stabilnijeg lovrena?

Iskreno sam mislio da će biti dosta više okretanja ka klincima...

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...