Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

Sve bolje od boljeg...

Taj zavrsava u galatasaraju. Malo ivica lozi masu. Sad jos ti da rasiris aber u istanbulu o zoranovim kvalitetima pa ga mozda i vidimo u Partizanu. :D

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

čuo te ivica i dovodi banbija

:s_w:

 

e

još gospodin raća, pa evertona da zalivadimo, onda možemo i žardinjere da plaćamo 1/2mil €, a ne samo ulaznu kapiju

 

vazura

:Hail:

 

 

"Bio sam da gledam Partizan protiv Videotona, ali to je sve. Nisam u pregovorima sa Partizanom, to je moj klub koji pratim godinama, od kako sam otišao, ali sada nije realna opcija da se vratim. Imam nekoliko ponuda, naredne nedelje će stvari biti mnogo jasnije. Uskoro ću otkriti gde nastavljam karijeru, a timu Miroslava Đukića želim da se ponovo plasira u Ligu Evrope", rekao je Tošić za Sportske.

 

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/bambi-progovorio-ima-li-sanse-za-povratak-u-partizan-311004.html

Link to comment

objasnio bozovic sa arene. kaze da je rts hteo da pomeri partizanovu utakmicu na 19h da bi mogli da prenose, jer je to vece i odbojka, ali nisu uspeli. mada ne znam zasto ne bi moglo da ide na rts hd kanalu recimo. rekao je i da arena ulaze napore™ da obezbedi prenos.

Edited by Nikodije
Link to comment

A što mora da bude na rts-u, ima i drugih televizija sa nacionalnom pokrivenošću

 

Najjače je što se b92 uključio u hajku na rts, kao da oni sami nemaju nacionalnu frekvenciju i ne mogu da prenose utakmicu, ako hoće

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...