Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Pa eto...ti npr. Ti jesi kvaran, al nisi nepošten, kad nađeš, objavićeš.

Nema, znam da ne napušavam nikad paušalno.

 

Tebe se stvarno ne sećam, ali ako sam te napušio sigurno je bilo razloga. Podnesi to kao čovek, memoj da podmećeš ostale

Edited by levi
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema, znam da ne napušavam nikad paušalno.

 

Tebe se stvarno ne sećam, ali ako sam te napušio sigurno je bilo razloga. Podnesi to kao čovek, memoj da podmećeš ostale

nije vredno...

Edited by Legenda
Link to comment

Nema, znam da ne napušavam nikad paušalno.

 

Tebe se stvarno ne sećam, ali ako sam te napušio sigurno je bilo razloga. Podnesi to kao čovek, memoj da podmećeš ostale

Razlog za napusavanje je nekultura tog ko napusuje. Nekada je i posmatracima tesko da podnesu tu dozu .......

Link to comment

  •  

Kapiten naredio: Nema seksa do nedelje!

Do utakmice sa Radnikom želim da mislim samo na fudbal- kaže Aleksandar Jovanović i dodaje - Ovo mi je možda i zadnja šansa da odvedem Radnički u Evropu! Vreme je da zatresem i ja mrežu, uželeo sam se ograde Juga - priznaje kapiten.

Radnički će do kraja nedelje odigrati dve utakmice na svom terenu. U sredu na noge našem klubu dolazi veliki dužnik iz prošle sezone lučanska Mladost, a za vikend i Radnik iz Surdulice. Nišlije su u naletu i odlična je prilika da se nastavi uspešna serija skupljanja bodova i zaposedne sam vrh tabele. Atmosfera u timu je odlična, a u dobrom raspoloženju smo zatekli i našeg kapitena koga smo pozvali da priupitamo za zdravlje.

 

Evo, baš gledam čime se bave mediji iz prestonice...Vidim svi preneli kako je u Zvezdi neki celibat -kaže Jovanović i dodaje - Mi li, pa ne umemo da apstiniramo! Rekao sam supruzi da do nedelje i utakmice sa Radnikom pričamo samo o fudbalu! 

A komsinici?

Nju slabo viđam. Stalno putuje u zadnje vreme - smeje se popularni "Humac" i zatim će ozbiljnim tonom - Ovo mi je možda i zadnja šansa da odvedem Radnički u Evropu.'

Vreme je i da daš gol, konstatujemo.

Znaci ce gi icepimo u sredu?

I u sredu, i za vikend - samouveren je naš kapiten.

 Onda se vidimo na Jugu, opraštamo se od kapitena.

Tako je, vreme je da zatresem i ja mrežu, uželeo sam se ograde Juga - priznaje Jovanović.

Samo vi nastavite da rešetate protivnike, ostalo ćemo lako.

Napunite Čair, vreme je i vi da se vratite na stadion - poručuje Jovanović na kraju.

Sreda, stadion Čair u 18h.

Ulaz je besplatan. 

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

 

RADNIČKI N. - RADNIK

Subota, 26.08.2017, 20:00

 

Glavni sudija: ANĐELOVSKI Novica

Prvi pomoćni sudija: POTOČAN Dejan

Drugi pomoćni sudija: BELJIN Goran

Četvrti sudija: NIKOLIĆ Bojan

 

 

Link to comment

Ne znam trn smo im u oku ocigledno.

Kome ?

 

RADNIČKI NIŠ: Živković, Aksentijević, Tomić, Simunović, Subić, Kovačević, Aleksandar Jovanović, Arsić, Golubović, Slaviša Stojanović, Pavkov.

 

MLADOST: Petrić, Andrić, Marić, Sinđić, Saničanin, Cuckić, Pavlović, Marinković, Gafurov, Golubović, Marković.

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...