Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Koliko sam cuo Antonov i njegov cale su se pokacili sa Terzicem prilikom odlaska u Svajcarsku i potpisivanja ugovora gde je Terza insistirao na vecoj kolicini para odmah a manje na mesecnu platu, a onda kada je potpisano tako malo je prosledio igracu a veliki deo zadrzao za sebe, tako da Antonovi ne mogu sebi da oproste ruznu proslost i saradnju sa Terzicem

 

 

Sent from my .... using Tapatalk

Link to comment

Leonardo debitovao u azijskoj ligi sampiona, igraju 1/4 finale, pre 5 min. pocela utakmica, vode 1-0 u gostima. Komentator sad spominjao Leonarda i Partizan :D

Link to comment

Koliko sam cuo Antonov i njegov cale su se pokacili sa Terzicem prilikom odlaska u Svajcarsku i potpisivanja ugovora gde je Terza insistirao na vecoj kolicini para odmah a manje na mesecnu platu, a onda kada je potpisano tako malo je prosledio igracu a veliki deo zadrzao za sebe, tako da Antonovi ne mogu sebi da oproste ruznu proslost i saradnju sa Terzicem

 

 

Sent from my .... using Tapatalk

Modus operandi oduvek.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Pa koji ga kurac dovode nakon najbitnijih utakmica. Sta, kao nisu znali pre mesec dana da nam je tu rupa ili nije bilo odgovarajuce kombinacije...

Link to comment

Pa koji ga kurac dovode nakon najbitnijih utakmica. Sta, kao nisu znali pre mesec dana da nam je tu rupa ili nije bilo odgovarajuce kombinacije...

 

pa kad smo pilićari. ajde da ispilićarimo leonarda iza njegovih leđa, ajde da ne dovedemo nikog, ajde da nas usere žreb u trećem kolu pa onda imamo siguricu LE pa pokušamo da za 300 000e opet uđemo u LŠ i onda bi doveli nekog. to se desi jednom u 20 godina ako i toliko

Link to comment

Izgleda jos jedno oprastanje ruzne proslosti

 

Dogovorena pozajmica: Antonov od petka crno-beli

 

 

Nemanja je dogovorio sve uslove jednogodišnje pozajmice sa Partizanom i u petak bi trebalo da postane novi fudbaler srpskog šampiona

 

 

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:682117-Dogovorena-pozajmica-Antonov-od-petka-crno-beli

Nema tu ruzne proslosti. Igrao je za ofk beograd. Sta koga boli uvo za koga je navijao kao klinac?

Link to comment

pa kad smo pilićari. ajde da ispilićarimo leonarda iza njegovih leđa, ajde da ne dovedemo nikog, ajde da nas usere žreb u trećem kolu pa onda imamo siguricu LE pa pokušamo da za 300 000e opet uđemo u LŠ i onda bi doveli nekog. to se desi jednom u 20 godina ako i toliko

Ali eto, to smo mi odnosno uprava. I stalno tako, stalno...lazes, mazes, kao zadrzali smo tim. Koga boli uvo sto si zadrzao kljajica,miletica,cirkovica,jevtovica,kosovica, jankovica, kada nisi zadrzao okosnicu tima zbog koje ti trokira tim.

Link to comment

Ova vest/izjava Đukića je prošla dosta neprimetno. Ta izjava samo produbljuje moju sumnju da je Đukić kvalitetan trener.

 

O Sumi i Đukićevoj tvrdnji da je on levo krilo a ne desetka:

 

".....Njegovu ulogu u timu pojasnio je trener Miroslav Đukić, odgovarajući na pitanje da li bi novajlija iz Slovana bio učinkovitiji ako bi dejstvovao kao „desetka“, iza napadača.
Pokušali smo u Novom Sadu. I to samo u prvom poluvremenu meč sa Vojvodinom, samo tad smo delovali s jednim polušpicem i jednim špicem. Nisam siguran. Mislim da je Partizan, u ovom trenutku, najofanzivniji kad igra s dva centarfora, a Suma ima ulogu polušpica. U suštini, bočni je igrač, sa slobodom da se kreće i deluje i kao polušpic“, rekao je Đukić..."

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...