Jump to content

Photo

Partizanove bebice

• Please log in to reply
2258 replies to this topic

#1 MayDay

MayDay
  • Members
  • 29,700 posts

Posted 22 March 2015 - 23:43:57

Braćo i sestre, nemojte se izmotavati i prepirati se na ovom forumu gde je moderacija em zvezdaška, em nesposobna.

Ja sam se malo ohladila posle utakmice, shvatila da su prednosti to što idemo na Radonjića, a ne na Repešu, to što je Dule sigurno do sada ušao ne u igru, nego u glavu svakom njihovom igraču jer je lud i ima najveću želju njih da pobedi. Imamo to da je umeo da pobedi i onakav Maccabi u seriji motivišući >30g starog CGorca da se raspomami ko zna kakvim gorskim predavanjima, a i sad imamo isto to u timu. Imamo Mačvana, najinteligentnijeg igrača u Beogradu. Imamo budalice na centarskim pozicijama, ali sigurno su već neko vreme učeni šta da rade s Bobijem, neće biti ad hoc rešenja. Ovu praćkicu ćemo da dovedemo u red, Gagi i Edo će udvajaju MWilla i da ga nadšutiraju u trojkama, naizmenično po utakmicama, a Tepara će da se pobrine da sve protekne u skladu sa planom našeg stručnog štaba. On jedini sve pamti i vodi računa o faulovima i vremenu.

Mirno spavajte.

#2 LeBron

LeBron

pokerface

• Members
  • 3,615 posts

Posted 22 March 2015 - 23:47:53

Zali Boze da neko toliko gleda kosarku a da veze sa vezom nema sa istom.

#3 ljakse

ljakse

Administrators

• Members
  • 8,278 posts

Posted 22 March 2015 - 23:54:15

Braćo i sestre, nemojte se izmotavati i prepirati se na ovom forumu gde je moderacija em zvezdaška, em nesposobna.

Ja sam se malo ohladila posle utakmice, shvatila da su prednosti to što idemo na Radonjića, a ne na Repešu, to što je Dule sigurno do sada ušao ne u igru, nego u glavu svakom njihovom igraču jer je lud i ima najveću želju njih da pobedi. Imamo to da je umeo da pobedi i onakav Maccabi u seriji motivišući >30g starog CGorca da se raspomami ko zna kakvim gorskim predavanjima, a i sad imamo isto to u timu. Imamo Mačvana, najinteligentnijeg igrača u Beogradu. Imamo budalice na centarskim pozicijama, ali sigurno su već neko vreme učeni šta da rade s Bobijem, neće biti ad hoc rešenja. Ovu praćkicu ćemo da dovedemo u red, Gagi i Edo će udvajaju MWilla i da ga nadšutiraju u trojkama, naizmenično po utakmicama, a Tepara će da se pobrine da sve protekne u skladu sa planom našeg stručnog štaba. On jedini sve pamti i vodi računa o faulovima i vremenu.

Mirno spavajte.

+1

Interesantan rezon, smelo, a opet prilično jednostavno za realizaciju. Ne sumnjam da će Debeli probati i to, nema šta da izgubi. 

#4 Frank Pembleton

Frank Pembleton

...the shit has hit the fan

• Members
  • 32,397 posts

Posted 23 March 2015 - 00:02:16

Mirno spavajte.

Ehhh kako to sve lepo izgleda kad se tako napise...Jos da se ostvari...

#5 MayDay

MayDay
  • Members
  • 29,700 posts

Posted 23 March 2015 - 00:17:30

Veljo, ja sam u RL kraljica pep talka za svoje prijatelje. :-)

Edited by Hamlet Strašni, 23 March 2015 - 00:25:30.
referenca na izbrisan post

#6 kud u maglu Simoviću

kud u maglu Simoviću

u12

• Members
  • 26,524 posts

Posted 23 March 2015 - 00:23:26

Mirno spavajte.

to je to
ovi poznavaoci takav skauting ne bi ispisali za dva života

edit
zanimljivost™
dule je u karijeri izgubio samo četiri plej of serije na tri dobijene
maljković 89
pavličević 91
želimir 92
mesina 09

Edited by kud u maglu Simoviću, 23 March 2015 - 00:29:03.

#7 nenad

nenad
  • Members
  • 3,027 posts

Posted 23 March 2015 - 00:28:08

to je to
ovi poznavaoci takav skauting ne bi ispisali za dva života

skauting moderacije je posebno kvalitetan.

#8 Moća

Moća

Mladi gospodin sa položenim pravosudnim ispitom!!!&

• Members
  • 20,346 posts

Posted 23 March 2015 - 00:28:52

Javite skautima Albe, Panatinaikosa i Zalgirisa da se ne muce ljudi.

#9 kud u maglu Simoviću

kud u maglu Simoviću

u12

• Members
  • 26,524 posts

Posted 23 March 2015 - 00:29:39

buć™

#10 theanswer

theanswer
  • Members
  • 13,049 posts

Posted 23 March 2015 - 00:32:20

Javite skautima Albe, Panatinaikosa i Zalgirisa da se ne muce ljudi.

Mislim da skautima Žalgirisa ne treba ništa da se javlja

#11 SleeperSleep

SleeperSleep
  • Sleepers
  • 12,290 posts

Posted 23 March 2015 - 00:32:29

jbt, hevfane, to si najgore prosao. ljaksona ionako stalno optuzuju da he +1 smarac. lebron je stoker sa olaksavajucom okolnoscu - tesko je odoleti jednoj kraljici pep toka.a ti priprost. moja sucut.

#12 MayDay

MayDay
  • Members
  • 29,700 posts

Posted 23 March 2015 - 00:40:41

E, hevfane, izvini što si mi ono rekao. :thumbsup:

Stoukeri i smarači, sori stari moji što smo izgubili utakmicu pa nismo mi ovde nervozni.

:mellow:

#13 Have_Fun

Have_Fun
  • Members
  • 11,187 posts

Posted 23 March 2015 - 00:41:03

jbt, hevfane, to si najgore prosao. ljaksona ionako stalno optuzuju da he +1 smarac. lebron je stoker sa olaksavajucom okolnoscu - tesko je odoleti jednoj kraljici pep toka.a ti priprost. moja sucut.

hvala :(

ne znam sta da kazem, sta da mislim.. ovo je 1 presedan

idem da se zalim na moderaciju cim se zavrsi Djovak

#14 yolo

yolo
  • Members
  • 29,401 posts

Posted 23 March 2015 - 01:11:26

Svako ljudsko bice ima pravo na nadu, dok nade ima.

#15 Have_Fun

Have_Fun
  • Members
  • 11,187 posts

Posted 23 March 2015 - 01:13:42

E, hevfane, izvini što si mi ono rekao. :thumbsup:

prihvaceno :)

samo, rekao sam LeBronu, tj. pozalio mu se.. al` dobro