Jump to content
IGNORED

PPP real estate


DarkAttraktor

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Relativno hitno:da li neko zna za neki stancic/garsonjericu u BG koji bi neko izdao na mesec dana novembra?Please PM me.edit: za reference pitati Marvina ili Skippingovu :D

Edited by jms_uk
Link to comment
edit: za reference pitati Marvina ili Skippingovu :D
Najtoplije preporuke što se tiče ovog podstanara. Ako mu i izdate garsonjeru na mesec dana, budite uvereni da će on svo to vreme najverovatnije provesti na potezu Bajkal-KualaLumpur-Manaus-Ontario. Uzmite pare, i onda možete izdati sobu i nekome drugome, najverovatnije se neće nikada ni sresti.
Link to comment
najverovatnije provesti na potezu Bajkal-KualaLumpur-Manaus-Ontario.
To je bio provibitni plan, ali se gospodja majka pobunila kad je uvidela jedinstvenu priliku da joj dete bude blizu duze od 58h :lol:edit: ne mora cak ni ceo stan, dovoljna bi bila i 1 soba, u nekom shared house/flat aranzmanu. Edited by jms_uk
Link to comment
Relativno hitno:da li neko zna za neki stancic/garsonjericu u BG koji bi neko izdao na mesec dana novembra?Please PM me.edit: za reference pitati Marvina ili Skippingovu :D
bump!hitno :)
Link to comment
  • 2 months later...

Potreban stancic negde u centru ili u sirem centru Bgd-a, na duze vreme. Strendzer je u pitanju, pa bi bilo pozeljno da gazda bude prisutan zbog eventualne papirologije i ostalih trica i kucina. Ponude na pm, a moze i javno... Hvala!

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Opet ja. Ne smem da kažem da je hitno, ne bih da završim ubiVen... Potreban poslovni prostor u centru Beograda, 200 i više kvadrata, na duže vreme. Da sad ne drvim o tome šta sve treba, ako znate neku kulturnu agenciju, imate privatna poznanstva, znate lokaciju ili firmu.... javite na pm. Može i javno, bitna je transparentnost u društvu. Forumaš čija asistencija bude od koristi i završi se selidbom dobiće barem deset belgijskih piva iz lokalne radnje :-)

Link to comment
  • 1 month later...

Potreban 1.0 stan sa terasom u starom jezgru Bg (Vračar, Stari Grad, Crveni Krst, Savski Venac), do 250 EUR. Muškarac sam, zaposlen, nepušač, tih, normalan, kontemplativan, negujem zdrav život itd.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...