Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

treba da otvoris onaj deo gde ti je kraj od cevi u kome je filter, da odsrafis i ocistis - to se razlikuje od modela do modela, kod mene je na primer spreda na dnu kao cetvrtvasti deo, koji se otvori i tako se dobije pristup filteru.kad sam dosla u novi stan bio je pun neke gadne sluzi, crnih froncli od odece...Kad si ocistio filter, pustis praznu masinu da opere na 100 stepeni, stavis malo praska i razmeksivaca radi mirisa i cistoce cevi. ako te nervira da masina pomalo skace kad je prazna onda ubaci neke stare carsave.

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    521

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

stavi u masinu vinsko sirco & sodu bikarbonu. sada cu ti na mail poslati house cleaning for dummies. ja sam tako impresionirao rodbinu kada sam se uselio na gajbu. a mislili su da cemo se podaviti u stroci.

Link to comment
treba da otvoris onaj deo gde ti je kraj od cevi u kome je filter, da odsrafis i ocistis - to se razlikuje od modela do modela, kod mene je na primer spreda na dnu kao cetvrtvasti deo, koji se otvori i tako se dobije pristup filteru.
Gde da tražim taj filter na mojoj mašini, imam onaj model gde su vratanca od bubnja na vrhu mašine tj. veš ubacujem odozgo a ne sa strane?
Link to comment
Gde da tražim taj filter na mojoj mašini, imam onaj model gde su vratanca od bubnja na vrhu mašine tj. veš ubacujem odozgo a ne sa strane?
Trebalo bi da u dnu mašine sa prednje strane imaš jednu plastičnu lajsnu koja se skida i iza koje se nalazi filter. Al to opet zavisi od modela...
Link to comment
Trebalo bi da u dnu mašine sa prednje strane imaš jednu plastičnu lajsnu koja se skida i iza koje se nalazi filter. Al to opet zavisi od modela...
i ako je tamo, da se pre otvaranja podmetne 1 solidan lavor ispod, jer ce odatle da izadje 1 mala nijagara. ne shalim se.(ovo treba da se sastavi sa onim uradisamim, definitivno) Edited by thermal bug
Link to comment
dakle, odem i kupim ih, i samim tim cinom resim problem? missim, de se to stavlja- u ves, u prazan bubanj, na mesto za deterdzent, sa njim ili bez njega?
Mozes dve kapi po vesu u bubnju...a mozes i malo vise u fioku za omeksivac...
Link to comment

posto je ona beogradska slavno propala, sad cete pravite paradu na mom topiku. jos cete da prizovete i onog kviriju, kome je seksualno opredeljenje jedina stvar kojom se bavi u zivotu. da nije gay, verovatno bi implodirao.elem, resio sam sekundarne probleme, tj. onaj sa ves masinom (sunuo bleach i jos neko sranje protivu kamenca i za sad je ok), i otpusavanjem slivnika (iscupo ga, povadio kamencice i malter i za svaki slucaj zalio kiselinom). u medjuvremenu sam naucio i d postavljam laminat, i to samo uz pomoc chainsawa. radijatori su i dalje tu, okreceni, i ne planiraju nigde da odu. to kazem u slucaju da neko pametan naidje ko moze da da koristan savet, a ne vi koji ste do sada ovde pisali.

Link to comment

meni je jako tesko da zamislim tebe kako fizicki radis i pritom postizes neke rezultate.kada kazes "postavio sam laminat", da li to ima neko preneseno znacenje, kao sto je u Rimu reci "obrao sam masline" znacilo "moji robovi i klijenti su obrali masline dok sam ja pio falernskoga vina"?

Link to comment

pa u slucaju prenosnog znacenja bih se imao pohvaliti postavljanjem laminata u jedno 75% stana, a ostalo cu sutra. ali, zapravo, moja izjava je glasila "naucio sam da postavljam laminat", sto ne implicira nikakav (vidljivi) rezultat.

Link to comment

dobro sada verovatno sledi salva opscenosti ali:kakva je osnovna boja radijatora, i cime su okreceni?mogu da pitam za savet ove hohstaplere koji jos uvek razvlace moj stan - prethodna zgrada im umalo nije pukla na pola, pa cenim da su imali dovoljno fore da uce na greskama.

Edited by vasudeva418
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...