Jump to content
IGNORED

Eliptični trenažer


Willow

Recommended Posts

Da povampirim temu jopet...

Koliko , ako jeste, je ovaj "epileptični trenažer" bolji od bicikla?

 

....shit has hit the fan...

Bolji je onoliko koliko više veša može da se okači na njega.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    14

  • I*m with the pilots

    6

  • aram

    6

  • Valkyrie

    5

dodatni plus ako moze da se sklopi da stane ispod kreveta i ode u zaborav.

Nemam nameru da kupujem nešto da bi otišlo u zaborav...
Link to comment

Bolji je onoliko koliko više veša može da se okači na njega.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

tacno tako...

 

 

nisam sela 2 puta na njega a zbog mene ga kupili...zahteva dodatnu motivaciju...inace me dupe bolelo priznajem ali vrlo brzo se pretvorio u chiviluk.

Link to comment
  • 2 years later...
1 hour ago, darling said:

nista lose, posto ih niko ne koristi. evenutalno ako je nabacivo kapute na rucke :D

 

 

Šta znam, nekoliko prijatelja koji ih imaju, ih zbilja i koriste. Neki od njih su kupili polovne, za sada nisu crkli, mada ih nemaju duže od godinu dana. Drugaricin rezon je bio da da 70-80€ za polovni pa ako nastavi redovno da ga koristi, posle da uzme neki novi. Što mislim da je dobar rezon.

Link to comment

ne znam za to oko polovnih, ali glavno na šta treba obratiti pažnju je da bude stabilan (u prevodu dosta težak, sa niskim težištem) i da nije bučan. dobro je odmah uzeti kvalitetnu podlogu za ispod njega, jer će i da ošteti pod i da komsijama tutnji nad glavom. problem mi je što zauzima dosta mesta, te ja gledam jedan ergometar (to mi nekako bolje i manje dosadno) na sklapanje, ovaj konkretno

4854-hammer-cleverfold-rc5-04_1.jpg

trenutno je 369€, to mi se ne čini mnogo

Link to comment
On 6.12.2019. at 13:43, I*m with the pilots said:

Koliko je dobra ideja kupiti ovakvo sokocalo polovno? Tj. sta moze prethodni vlasnik lose da mu uradi a da se to ne vidi na prvi pogled..?

 

 

Ja imam polovan (kupio kao nov za 420E) koji sam prodavao za 25000, odlican Ketlerov. Nisam ga prodao, niko se nije javio.

 

51HIFRU3taS._SL1077_.jpg

 

 

Ako kupujes polovan, nista ne moze da mu fali jer ga obicno prodaju onakvi kao ja - koji ga ne koriste. Moj je star mozda sedam godina, ja i zena ga koristili sveukupno stotinak pedesetak sati.

 

Pokusavao sam sve - da vezbam ispred TVa dok gledam film, seriju, spotove - jok bre, dosadno. Nemam karakter. Najduze sto sam radio bila je jedna serija svaki drugi dan po sat vremena, petnaestak puta u nizu - sto je najgore videli su se neki poceci, rezultati - batalio.

 

Evo ga stoji nam u sobi i zauzima prostor

 

 

Edited by Caligula
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...