Jump to content
IGNORED

Veterani


nesha taxista

Recommended Posts

  • 1 year later...

http://www.vintag.es/2016/03/rock-stars-cars-23-awesome-pictures-of.html

 

bil vajman = miso kovac, i izbaciti brajana ferija iz malog avta i ubaciti naseg lanciu. :xot:

 

ja bih ovog jensena posedovao, molim lepo :fantom:

 

od ostalih, svi imaju nekakvog ukusa i mnogo para, i pristaju im automobili, za miles davisa sam ranije citao da se bas lozio na brze italijane, springstinu je cucnula korveta (podsvest, jebiga, cuvena fotka), a morrissey glumi budalu sa svojim fiatom. reci mu, tresko =) 

Edited by holden kolfild
Link to comment

http://www.vintag.es/2016/03/rock-stars-cars-23-awesome-pictures-of.html

 

bil vajman = miso kovac, i izbaciti brajana ferija iz malog avta i ubaciti naseg lanciu. :xot:

 

ja bih ovog jensena posedovao, molim lepo :fantom:

 

od ostalih, svi imaju nekakvog ukusa i mnogo para, i pristaju im automobili, za miles davisa sam ranije citao da se bas lozio na brze italijane, springstinu je cucnula korveta (podsvest, jebiga, cuvena fotka), a morrissey glumi budalu sa svojim fiatom. reci mu, tresko =) 

valjda bi dao djir, da protegnem noge¿  :(

 

dolly parton carica, sjajna slika.

Link to comment

Onaj SM Citroen je ludački automobil, sa nekim vizionarskim rešenjima - neka od tih naprednih rešenja su morali da izbace da bi mogli da prodaju automobil u USA.

 

Jaguar E-Type i danas neverovatno dobro izgleda, savršeno oblikovanje karoserije, kada mu priđeš i pogledaš pitaš se kako su to uspeli da urade bez računara i robota.

Edited by Ras
Link to comment

+1 za oba posta, citroena nisam nikad video uzivo, kod nas ga je rabila olja ivanjicki, cak je postojala prica da je auto bio na prodaju pre 10-15 godina.

a 1. e-type je bio redovni svrsh u njegosevoj/smiljanicevoj dok sam ziveo u tom kraju, sive boje, neverovatan prizor.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
On ‎29‎.‎10‎.‎2017 at 10:43 AM, holden kolfild said:

citroena nisam nikad video uzivo

Imaš ga parkiranog u dvorištu auto-servisa na uglu Nebojšine i Bokeljske, odnosno gde Nebojšina izbija na raskrsnicu Južnog bulevara i Ustaničke (Autokomanda).

Parkiran pored ograde i zaklonjen reklamnim panoom, u prolazu iz automobila dugo nisam uspevao da ga identifikujem - sve dok pešice nisam prošao neko veče.

Link to comment
On 28/10/2017 at 11:47 AM, holden kolfild said:

http://www.vintag.es/2016/03/rock-stars-cars-23-awesome-pictures-of.html

 

bil vajman = miso kovac, i izbaciti brajana ferija iz malog avta i ubaciti naseg lanciu. :xot:

 

ja bih ovog jensena posedovao, molim lepo :fantom:

 

od ostalih, svi imaju nekakvog ukusa i mnogo para, i pristaju im automobili, za miles davisa sam ranije citao da se bas lozio na brze italijane, springstinu je cucnula korveta (podsvest, jebiga, cuvena fotka), a morrissey glumi budalu sa svojim fiatom. reci mu, tresko =) 

Hvališ ti sa benbarom 635 

Link to comment
14 hours ago, Ras said:

Imaš ga parkiranog u dvorištu auto-servisa na uglu Nebojšine i Bokeljske, odnosno gde Nebojšina izbija na raskrsnicu Južnog bulevara i Ustaničke (Autokomanda).

Parkiran pored ograde i zaklonjen reklamnim panoom, u prolazu iz automobila dugo nisam uspevao da ga identifikujem - sve dok pešice nisam prošao neko veče.

mozda ga i vidim, ako me put nanese =)

14 hours ago, ToniAdams said:

Hvališ ti sa benbarom 635 

 reci. :fantom:

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...