Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Kad smo kod brisaca, koju zimsku tecnost preporucujete? Ne obracam paznju koju tecnost kupujem, pa imam problem sto mi se kod nekih koje su deklarisane na -20 stvara led na staklu i pri manjem minusu.

Link to comment

Sonex ili Nigrin, ako uspeš da nađeš...ja rabim još uvek zalihe od prethodnih zima a nešto ih nesrećem po radnjama

Mogu i koncentrati istih firmi pa izmiksaš sa dest vodom u procentu koji ti odgovara.

Link to comment

Kad smo kod tečnosti, koju tečnost koristite (i da li koristite) za odleđivanje vetrobrana, ili furate samo struglicu za led? Uzeo sam u Rodi neku poljsku tečnost za odleđivanje stakla i fino radi posao, ali nije baš jeftina jbg (600 ml košta 450 dinara). 

Link to comment

Ја сам узео неку течност (спреј) која спречава кондензацију изнутра.

Ради подељено... На стаклу у купатилу и на бочним прозорима ради одлично.

Изгледа да је нисам добро нанео на ветробран и задње стакло (а тешко је то намазати), па је почело да магли брзо.

Link to comment

of topik

tip za kupatilo. na apsolutno suvo ogledalo utrljaj malo pene za brijanje, i takođe apsolutno suvom krpom trljaj dok ne nestane. šljakaće 5-6-7 dana

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

of topik

tip za kupatilo. na apsolutno suvo ogledalo utrljaj malo pene za brijanje, i takođe apsolutno suvom krpom trljaj dok ne nestane. šljakaće 5-6-7 dana

 

Jel može krema za brijanje, ili mora ta pena u spreju?

Pitam za drugaricu ;)

Link to comment
4 hours ago, Willow said:

Kad smo kod tečnosti, koju tečnost koristite (i da li koristite) za odleđivanje vetrobrana, ili furate samo struglicu za led? Uzeo sam u Rodi neku poljsku tečnost za odleđivanje stakla i fino radi posao, ali nije baš jeftina jbg (600 ml košta 450 dinara). 

Zar ti tecnost za brisace ne radi posao?

 

Link to comment

Crkla mi baterija u keycard za auto (frenč, znam, gej). Koliko to sranje košta, cca, je li mora da se ide u servis ili ima neka brža, jednostavnija, jeftinija varijanta (jer je tamo "Dobar dan" soma dinara)

Link to comment

Te tecnosti i sprejeve za odmrzavanje nikako na zadnje staklo ili ostajes bez grejaca 100%.

Sonex je najbolja tecnost ovo sto se prodaje po marketima ledi vec na -5,6.

A i zimi nikad ne puniti posudu do vrha vec ostaviti bar 1/3 praznu ako krene da ledi da ne pukne.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...