Jump to content
IGNORED

the king


Cruella De Ville

Recommended Posts

Havijer Bardem u "Mračnoj kuli" Očekuje se da Havijer Bardem ubrzo potpiše ugovor sa studijem "Juniversal" da igra Rolanda Deskejna u "Mračnoj kuli", ambicioznom projektu za adaptaciju sedam romana tog serijala "kralja horora" Stivena Kinga, objavio je sajt Dedlajn. "Mračna kula" će biti pretočena u tri filma i TV serije koja će se prikazivati u pauzama između filmova.Režiser Ron Hauard produkciju prvog filma počinje u septembru, a on će režirati i prvu sezonu televizijske serije. Bardem je dobitinik Oskara za epizodnu ulogu u filmu "Nema zemlje za starce" i bio nominovan za nagradu američke filmske akademije za "Prelepo".
mozda ne tako dobar izbor. ja sam tipovao na vigga.
Link to comment
  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    41

  • luba

    33

  • Аврам Гојић

    25

  • Lrd

    21

  • 7 months later...

jos 100 strana Suzanine pesme i cela sedma knjiga me dele do kraja Kingovog "Dark Tower"-a...čitam to od 1998. godine. thankee, sai King iz Kale Bengora.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
taman cu dotle da zavrsim 11/22/63 pa ti sleduje.ali nesto se mislim da king, kako mu samo ime kaze, treba da dobije svoj topik, a ne da se ovde potuca od nemila do nedraga.
otvoricu kada zavrsim sedmi deo, jer cu, slutim, biti delimicno razocaran krajem, odusevljen ekspozicijom i specijalnim efektima u prve dve trecine knjige, pojacano sentimentalan i kao i uvek jako gladan jos Kinga.
Link to comment

+1, samo ja volim sve krajeve uvek, nekriticna sam.nego, vinjeta, u praskom sekspiru i sinovima (koji je, usput, najbolji iz cele fransize, racunajuci cak i pariski) naletim na gomilu starih njujorkera i drugih raznih novina za neke besmislene pare i u jednom prica premium harmony koja, bar mi se cini, nigde nije objavljena. podseti me da ti kopiram, spektakl apsolutni.

Edited by luba
Link to comment
+1, samo ja volim sve krajeve uvek, nekriticna sam.nego, vinjeta, u praskom sekspiru i sinovima (koji je, usput, najbolji iz cele fransize, racunajuci cak i pariski) naletim na gomilu starih njujorkera i drugih raznih novina za neke besmislene pare i u jednom prica premium harmony koja, bar mi se cini, nigde nije objavljena. podseti me da ti kopiram, spektakl apsolutni.
super! moze. nego ta prica po cika-Taletovoj racunici vredi 12 evra
Link to comment
super! moze. nego ta prica po cika-Taletovoj racunici vredi 12 evra
pa kul, bio bi king zadovoljan jer pise iz ljubavi, a ne za pare.sad se nesto prisecam, kad sam pisala ljubavne romane za poznatu izdavacku kucu spideks, placali mi sto marki po romanu, 32 vord strane. to mu dodje na isto. zakljucak, nista se nije promenilo od 1992-3 do danas.
Link to comment
pa kul, bio bi king zadovoljan jer pise iz ljubavi, a ne za pare.sad se nesto prisecam, kad sam pisala ljubavne romane za poznatu izdavacku kucu spideks, placali mi sto marki po romanu, 32 vord strane. to mu dodje na isto. zakljucak, nista se nije promenilo od 1992-3 do danas.
kako isto? to je 3 marke po strani. za 3 marke si mogao da kupis boks Pointa (ako im ostane cigara do popodnevne korekcije cena) cokoladu vrste Milka i litar orahovackog crnog. probaj to da kupis za evro. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

dobro, ajd sad, tri marke jedan i po evro. znas ti sta sve mogu da kupim za sto kinti, ih. a tad sam bila gastarbajter ubosnu, pa ne znam sta je mater kupovala ovde za te silne novce, kad bi joj stigli.

Link to comment
jos 100 strana Suzanine pesme i cela sedma knjiga me dele do kraja Kingovog "Dark Tower"-a...čitam to od 1998. godine. thankee, sai King iz Kale Bengora.
Ne znam kako da ti kažem a da me ozbiljno shvatiš. Batali sad i biće ti bolje nego da pročitaš do kraja, ali stvarno. Nekada davno sam sam uporedjivao čitanje DT sa snom u kome spavaš sa prelepom i mesnatom ridjokosom meleskinjom u krevetu od baldahina, da bi se to pred kraj sna pretvorilo u scenu u kojoj si u nekoj socijala sobi i trpaš bundevu iliradijator.Kraj DT je za mene definitivno najgori antiklimaks u istoriji književnosti i svega što sam ikad čitao.Čovek (King) je jednostavno uradio najgoru stvar - otaljao je završetak.Ako sad prekineš, moći ćeš da izmaštaš završetak i on će sasvim sigurno biti bolji od onoga što ćeš pročitati.
Link to comment
Ne znam kako da ti kažem a da me ozbiljno shvatiš. Batali sad i biće ti bolje nego da pročitaš do kraja, ali stvarno. Nekada davno sam sam uporedjivao čitanje DT sa snom u kome spavaš sa prelepom i mesnatom ridjokosom meleskinjom u krevetu od baldahina, da bi se to pred kraj sna pretvorilo u scenu u kojoj si u nekoj socijala sobi i trpaš bundevu iliradijator.Kraj DT je za mene definitivno najgori antiklimaks u istoriji književnosti i svega što sam ikad čitao.Čovek (King) je jednostavno uradio najgoru stvar - otaljao je završetak.Ako sad prekineš, moći ćeš da izmaštaš završetak i on će sasvim sigurno biti bolji od onoga što ćeš pročitati.
Dzaba. Nisi jedini koji to kaze, ali ipak, svrbelo bi me celog zivota da ne procitam. Sta mislis, zasto uopste pisem ovo? Zato sto slutim da me ceka rough ride sa sai Kingom ovoga puta, i to me cini malo nervoznim.Doci cu da kukam u spojlerima kada zavrsim, a ti ces moci da mi kazes "jesam li ti lepo rekao, ko te jebe kad me nisi slusao". Ali to tako mora biti. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Dzaba. Nisi jedini koji to kaze, ali ipak, svrbelo bi me celog zivota da ne procitam. Sta mislis, zasto uopste pisem ovo? Zato sto slutim da me ceka rough ride sa sai Kingom ovoga puta, i to me cini malo nervoznim.Doci cu da kukam u spojlerima kada zavrsim, a ti ces moci da mi kazes "jesam li ti lepo rekao, ko te jebe kad me nisi slusao". Ali to tako mora biti.
Ma znam da tako mora biti i znam kako se osećaš, isto bih uradio na tvom mestu. Ali bih voleo da mi neko iz sećanja izbriše ono. Ostalo mi je samo samozavaravanje. Da, toliko je loše. Sve. Iz svih uglova. Da ne poveruješ.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...