Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

neobrazovani.

 

ja ne bih bez kape usla u bazen (kad dodjem da plivam) nema te sile. ogadi mi se sve kad mi kroz prste prodja necija dlaka. vise me muce kupaci kostimi jer me sve nervira od pupka na gore kad krene da steze

Edited by mustang
Link to comment

neam pojma da l je ijedna zena probala da ode na javni bazen u gacama. bilo bi zanimljivo videti sta bi se desilo, kako bi reagovala bazenska moralna policija. 

kad bih imala muda za ovo... 

Link to comment

ne steze me, probaj s arenom ili adidasom. il pogodi broj :D salim se. al na nivou principa smeta mi tabuiziranje zenskih sisa. 

mislim da bi mi bilo vruce u kupacem s dugim rukavima..

Link to comment

neam pojma da l je ijedna zena probala da ode na javni bazen u gacama. bilo bi zanimljivo videti sta bi se desilo, kako bi reagovala bazenska moralna policija. 

kad bih imala muda za ovo...

 

video ja jednu

al to je druga priča

 

:fantom:

Link to comment
  • 4 weeks later...

diktatura nošenja kapa deluje uspešno implementirana™

koliko sam video 100% korisnika je nosilo, izgleda sam se privikao i [milorad_čavić]deluje mi da sam brži[/milorad_čavić]. takođe su izvršili i male korekcije cena, samo za ove sa narukvicama. izgleda ih narod ne vraća pa su sad uveli tkz. kauciju za narukvice od 300 dindži.

 

kruži trač da su plivačkom klubu 11. april "oduzeti" termini i klub sada obitava na pinkiju, a njihove termine je preuzeo pk aleksandra šapića(ovo je info uposlenika opštine koji sa gangulom nije baš u prijateljskim odnosima, ali mu je dete član kluba

Link to comment
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

na 11.04. uvode plaćanje parkinga gore kod ulaza i na ona dva spusta

besplatni parking će biti dole kod autobuske stanice

 

reče mi inkasant da je trebalo od danas, al su prolongirali za sredu. sat vremena 60 din

Link to comment

Pa da, tačno su sva parking mesta sredili da tako i bude. Bilo mi je sumnjivo čim sam video šta su uradili, jer nisam išao od septembra, pa sam počeo ponovo pre par nedelja.

Link to comment
  • 4 weeks later...

E pa, kao što je i najavljivano, počela je naplata parkinga u 11. aprilu, 60 dinara započeti sat od 6 do 22h. 

 

To umeju da naprave, a što samo vruća voda ide na tuševima to nema veze, za to se nema para.

Link to comment

Od kako sam presla na otvoreni bazen koji je 50m, pocela sam da plivam duze. Kako je sve relativno - kada zavrsim uobicajeni kilometar, bilo da je mali ili veliki bazen, volim da predjem jos jedan krug, pa sto da ne i drugi pa hej mogu i treci, kao da nema razlike. A razlika se ipak malo oseti, osetim vise misice i njihov zamor pri kraju kada sam na velikom.

 

1500m za 45min

(obicno je 900-1000m kraul a ostalo prsno, mesam)

 

Ovog proleca sam nesto generalno bila iscrpljena, i kada bih isla na plivanje s posla, prvih 200-300-400m bih pomislila da nemam snage da zivim, i onda bi se naglo promenilo toliko da do kraja budem brza i da osetim da sam puna snage, i kako kazem, okrenem jos koji krug. Kada idem vikendom ujutru, mali je problem sto obicno ne doruckujem pre, nego popijem mleko i par medenjaka, i onda na pocetku osetim kako nemam snage, ali se brzo popravi i do kraja ide dobro. U svakom slucaju mi je to bolje nego da imam pravi dorucak i tako punog stomaka, tada mi je bas tesko da plivam pa izbegavam to.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...