Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

NIje ovo upuceno tebi, ali ako se ne pozovu npr. ovi koji jesu sada, tj. ovi par koji su izostali sto zbog povreda, sto zbog ocajne forme (dakle, Krasic, Sulejmani, Pantelic...) mi bre nemamo vise igraca konkurentnih ni za Super Ligu Srbije, a kamo li neku reprezentaciju.Ni ja ne volim mnoge odavde, ali... koda jos pozvati, a da bude npr. za klasu bolji?edit: pre par meseci sam pozeleo da ako se vec pravi presek, da se u tom slucaju umesto mnogih Raca, Radovanovica, Fejsa itd, upravo zovu perspektivni klinci cim zasluze sansu i malo stasaju - Djuricic i Lazar Markovic na prvom mestu.Iskreno, za Ninkovica smtram da mentalno nije spreman ni za nasu ligu, te je svakako bolje da se jos malo vaspita u mladjoj repreyentaciji (ukoliko iko moze da ga vaspita), jer igrackog materijala ima na pretek.

Edited by Segundo
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Sto se tice Skotske, pre nedelju dana sam ih gledao protiv SAD. Izgubili su 5-1 a moglo je da bude i 10-1. Pri tome su SAD igrali bez Dempsija i Altidora, uz Donovana najopasniji napadaci americkog tima. Srbija ne bi trebalo da ima problema sa Skotskom.
Gledam sad ko je igrao protiv Amera i mogu samo da kažem da se radi o nekoj kombinovanoj Škotskoj, bez celog veznog reda (Adam, Morrison, Dorrans, a što da ne i Snodgrass) i par važnih igrača iz odbrane (Hutton, McManus, ovaj drugi 1 naročiti mesar ostrvskog tipa). Falili su im i napadači, konkretno Mackie i Naismith, koji nisu neki crème ostrvskih Premiershipa, ali su klasa za Šćepissimo tip napadača koji Miha fura (okej, ovaj drugi sad malo manje, jer se jesenas ozbiljno povredio i treniraće ponovo tek kroz mesec-dva, što je ipak taman da se spremi do jeseni). Takmičarski sastavi Škotske i Velsa su tu negde sa post-Euro podmlađenom Irskom, pa recimo da je makar pametno odabran rival za avgust...edit:finesse Edited by Oxymoron
Link to comment
Zaboravio si vecito zvezdino pojacanje Ninkovica :DUz nabrojane, imacemo solidna imena u timu, samo je problem to sve uklopiti. Tri igraca u odbrani nisu problem, tu smo najjaci, kao i na krilnim pozicijama, nama je problem golman, kreativnost na sredini i napad. Kuzmanovic, Kacar, Ninkovic mogu da budu ti kreativci, a Lazovic, Sulejmani, :ziga: resenja u napadu. Na Mihi je da ublazi sujete i sastavi tim.Mnogo je tu posla, ali i to se da resiti.
Pantelic, Zigic, Jovanovic, Milijas, Stojkovic... Antarini prvotimci su precrtani. Nema ih potrebe prizivati jer Miha NE RACUNA na njih.
Link to comment
Fletcher je vrlo verovatno završio sa profi fudbalom
Nisam ispratio prirodu povrede, evo, izbaciću ga iz zagrade ako je tako. Bedak. -_-
Link to comment

In December 2011 he began an extended break from football due to continuing health problems caused by ulcerative colitisvelika šteta, meni veoma simpatičan lik

Link to comment

glede Skota, sad tek vidim da 1 Snodgrass ima tek 5 tekmi odigranih za repstaciju. :huh: lik je sigurno u top 5 igraca Championshipa vec nekoliko godina.imaju i onog Rhodesa sto je dao 40 golova u trecoj eng ligi (a Allardyce je zainteresovan da ga dovede u West Ham). nasa repka place za jednim takvim napadacem.

Link to comment
Pusti šta kažu, gledao si ga valjda. Spor je kao ranjeni puž.
Да се ниси зезнуо учо па си одгледао Херевен ове сезоне. Ђуричић оно што сам га ја гледао уопште није спор, не дави лопту, има добар преглед игре. Ниједан наш везни осим Кузмановића није му ни прићи. Но најбоље је да му се превентивно покењамо у најбољој традицији овог форума.
Link to comment

Na stranu ova svinjarija sa himnom i veštačkim pokušajem izgradnje nekakvog kulta reprezentacijetm (uzgred, čisto fudbalski, mislim da Srbija nije u situaciji da se odrekne igrača kakav je Ljajić), ovo s Mihom mi sluti na totalni debakl, iako sam navijao da on preuzme repstaciju. Niti će se ovako izvršiti smena generacija, i.e., formirati neki tim koji bi u zenit trebalo da uđe kroz dve, tri godine, dočim plasman na SP u Brazil spada u naučnu fantastiku vrste kvalitete tipa Isak Asimov.Osim ako se ne desi kakav kopernikanski obrt i Stvarno Najbolje ipak odustane od ničim izazvane igre sa tri štopera, a, u suštini, sa pet igrača u zadnjoj liniji. To je postavka koja može da se gura u klupskom fudbalu, gde su igrači zajedno 10 meseci i odigraju 40-tak utakmica u sezoni. Uostalom, da li se ijedna od selekcija na EP opredelila za taj sistem?Koliko je meni poznato, samo je Tošić u CSKA igrao 3-4-3. Dakle, ovi ostali su se takvom postavkom igre, manje-više, prvi put sreli na ovoj turneji. I to ne može nikako da se uigra u 7 dana prirpema pred kvalifikacione mečeve. I što je najgore od svega, u tom Mihinom sistemu najviše ispašta odbrana, koja je, objektivno (i subjektivno i kako god hoćete) najjači deo repstacije Srbije (sad već po tradiciji, makar u poslednjih 10-tak godina).E sad, Stvarno Najbolje, ako nešto jeste, onda je bandoglav. Predviđam da neće tako lako odustati od svoje revolucionarne ideje, te da će od septembra orlovima Škoti i Makedonci komotno brisati bulju. O Hrvatima i Belgijancima da ne govorim.Inače, onaj mali Tadić je, po meni, bruka igrač, Matić takođe, Basta je neverovatno napredovao, Vidić nema potrebe da se vraća jer ima sasvim adekvatne zamene u Banetu, Subotiću, Rajkoviću i Biševcu (isto dosta napredovao), te ako se Krasić vrati u formu, imamo jedan savim solidan tim. Crna rupa - špicevi. Tu ne vidim ni tračak nade. Eventualno Sulejmani, koji je, realno, jedan sasvim solidan klupski igrač, ali ne mnogo više od toga (mada, ostaje da se vidi ima li i on lične razloge da ne učestvuje u horskom izvođenju voleja u mozak). Lekić, Šćepović - plač majke božje. Ali, ako je to cena da ne gledam više Pantelu, spreman sam da trpim i ćutim.(btw, šta je sa :Hail:?, je li povređen, ili je Miha digao ruke od njega)

Edited by Odd_Job
Link to comment
uzgred, čisto fudbalski, mislim da Srbija nije u situaciji da se odrekne igrača kakav je Ljajić
Cisto fudbalski, Ljajic nije zasluzio da bude na sirem spisku igraca Srbije.
Link to comment
Cisto fudbalski, Ljajic nije zasluzio da bude na sirem spisku igraca Srbije.
O tome bi se dalo diskutovati, ali selektor očito ne misli tako, čim ga je uvrstio u prvi tim u najjačoj utakmici. Edited by Odd_Job
Link to comment

ne znam de cu s ovim, pa reko ajde ovde. inacem youtubeovao sam istoriju irskog fudbalskog luzeraja, pa se setio da potrazim irska makedonija iz 1999 i odusevio se da je ovo neko okacio. kako smo prvi i jedini put otisli na Euro:http://www.youtube.com/watch?v=LUvGHk3Phno

I still feel sick watching this. Hard to watch even 13 years laterwhantheleper 3 months agoWhy didnt they just let us win lol. They rolled over for the Serbs.gunninlinguist 7 months agoMother of God, here comes the 'Nam flashbacks. *curls up into foetal postiion*12 seconds away from qualification. TWELVE SECONDS!yeatscounty 8 months ago
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...