Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Neko otključao nove nivoe - maritime weapons are now available!

:D

 

inače, ovo je najveća opasnost za vučićev režim. kakva opozicija, kakvi bakrači. narko karteli i gangsteri van kontrole.

Link to comment

На месту убистава Мутавог постављена спомен плоча. То до сад није бивало?

Gde jbte, zar njega nisu roknuli negde u centru?
Link to comment

Ma iz aviona se vidi da je ovo neko razracunavanje medju strukturama. Nema teoretske sanse da bi ovi uspeli da dodju do svih podataka istrazivackim novinarstvom, a ni da ih objave. Neko im poslao ceo materijal i rekao da objavljuju.

 

E sad, interesantno je da Bebu fino gadjaju. Moguce da je ovo jedno od poslednjih polja gde nova govna pokusavaju da zamene stara, pa stari kadar sad uzvraca cime moze.

Link to comment
  • 4 months later...

Dosta interesantno. Svedocenje Milosa Vidakovica u Specijalnom sudu:

 

 

Međutim, priča dalje Vojnović, čuli smo da postoji čovek koji je kum i desna ruka Luke Bojovića, Baranin Luka Đurović, pa smo odlučili da odemo u Crnu Goru i ubijemo njega.

 

Ubica Miloša Vidakovića potom je opširno govorio o kovanju planova za ubistvo Đurovića, kako je nelegalno prešao granicu, smestio se sa saučesnicima u "štek" stan u Budvi, kako su "pikirali" Đurovića, a potom i Vidakovića.

 

- U Crnu Goru sam ušao preko BiH. Prethodno sam dobio dva mobilna telefona. Iz Bosne su me prebacili crvenim "golfom" u Nikšić. Tamo smo se sastali sa nekim čovekom, Crnogorcem, onako, vidim da su ga poštovali. Kad on govori - svi ćute i slušaju. Rastali smo se od njega i on nam je rekao: "Srećno". Bio je upućen u ono što je trebalo da uradimo - rekao je Vojnović.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...