Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Зна ли неко где има да се купи, или рецепт како да се направи, сапуница за оно дување балончића?

 

Прешли смо са оних малих округлих, на оне дугачке елипсасте, и сад на онај троугласти на отварање који сере балоне од 30цм.

Ова два нова већа гутају сапуницу, и то мора да се добро направи.

Link to comment

Hitno mi treba pomoć! Je l znate da li u Ušću ili Delti ima neka prodavnica koja prodaje česme za kuhinju? Ili bilo gde da radi do 22h. I da nisu neke turkiš već radije nemačke.

 

Uzela sam da nešto zavrnem i polomila sam zavrtanj na cevki što izlazi iz baterije. :-/

Link to comment

Hitno mi treba pomoć! Je l znate da li u Ušću ili Delti ima neka prodavnica koja prodaje česme za kuhinju? Ili bilo gde da radi do 22h. I da nisu neke turkiš već radije nemačke.

 

Uzela sam da nešto zavrnem i polomila sam zavrtanj na cevki što izlazi iz baterije. :-/

 

 

Malo sam zakasnio ali i uradi sam u rodi mislim da radi do 22h

Link to comment
  • 2 weeks later...

pa poruči

 

pa oću, ali mi trebaju sad odmah, do vikenda, zato pitam ima li kod nas :-)

 

choveche, ti ne znash koliki si mi problem celozivotni razreshio sa ovim :o.

 

ovce ti se iljadile pchele ti nebo pomrachile i ono sa shenicom bjelicom. svega imao ti, tvoji ljudi fauna i flora :D

 

:lol:  idi bestraga, podseti me na mog rahmetli dedu. pu,pu, po suncu 'odila i živa bila!

Link to comment

...

 

 

:lol:  idi bestraga, podseti me na mog rahmetli dedu. pu,pu, po suncu 'odila i živa bila!

fala brate takodje zivio -_-

 

javila batici da nabavi jedne, sacu da vidim kako to ide. ako dodjedu, javim.

 

u tom sluchaju, ne znash kolko dobro si mi napravio :D

Link to comment

pa vrati uslugu, oću i ja !

ne smem ako ispane da su njesra ubicesh me :lolol:

 

 

a u realnosti, lik me ignorishe preventivno, jer sam mu se popela naglavu sa potrepshtinama iz eu <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...