Jump to content
IGNORED

SBB fiksna telefonija?


Đipalo Junuz

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ima li još neko nekakva iskustva sa SBB fiksnom? Ponuda im je daleko bolja nego Telekomova, ali ne znam kako to radi. Ono što me najviše brine je što su i internet i fiksna na istom modemu, i ne znam kako to utiče na internet vezu, a to je primarno.

Link to comment
Ima li još neko nekakva iskustva sa SBB fiksnom? Ponuda im je daleko bolja nego Telekomova, ali ne znam kako to radi. Ono što me najviše brine je što su i internet i fiksna na istom modemu, i ne znam kako to utiče na internet vezu, a to je primarno.
Имао сам то тамо, и ферцера све у 0х00000010. И овако и онако све то иде оптиком да кутије на ћошку, а бакар последњих 50-100-200м, класични коаксијалац. Има неки разводник, тако да на једну страну излази телефонски, на другу телевизијски сигнал, а интернет се раздваја обичном рачвом, тј његов сигнал не препознају ова два, ни модем њихове. Нисам никад приметио да једно ишта смета неком од друга два.Е сад како је то код езбебеа, нем' појма. Edited by расејан
Link to comment

ne smeta jedno drugom, ali je telefon povremeno krljav, odnosno zavisi od sbbovskih veza. par puta nisam mogao da dobijem bilo kakav signal ka spoljnom svetu, više puta sam čekao više sekundi nego što bi trebalo za međunarodni poziv, ali bih rekao da je generalno okej ako nisi zavisnik od fiksnog telefona. da nije bila uključena u paket, ne bih fiksnu telefoniju njihovu uopšte uzeo.

Link to comment
  • 1 year later...

SBB-ov pojam termina "flat" se razlikuje od mojeg tumačenja ovog termina. Samo da primetim. Nije nebitno za one koji dosta koriste fiksni, a dvoume se između monopolista (SBB paketa i Telekom boxa). Ne znam koji mi je antipatičniji.

ILT24eC.png

Edited by Malkmus
Link to comment

Ako uzimaš pakete usluga na 24 meseca onda je besplatno. A ukolko ne želiš ništa oročeno, onda je 3990. Za proceduru ne znam. Javiće se valjda neko ko zna. Ili ih pozovi.

Link to comment

bloče, odeš na sajt SBB i tamo nađeš paket koji ti štima. onda pozoveš 19900 i oni ti sve kažu. uslov da te prikače je da je SBB u tojoj kući.

ja imam onj paket tel + TV. uz to imaš i spori flat internet. pretplata ti obezbeđuje 200 minuta telefoniranja sa istim tretmanom zvao komšiju na kafu ili teču u australiji.

 

mislim da nema veze brzina interneta i telefoniranje no, ovaj moj internet i nije nešto brz.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...