Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/2, MLB 2/3, hokej 0/1, prosao je treci put u nizu i kombo tiket. Holandjani dolaze lako, no na reprezentacijama sam imao dosta srece; Irci 0-0 do 70. minuta, Englezi 1-0 do 87. MLB taman kako treba, jace stvari prodjose. Kershaw je zadrzao Padrese na nuli; Texas dobio , nakon ispustene velike prednosti. Hokej ponovo pada, mada tu stoji, da je samo NHL pouzdan. Jos jedan kombo tiket u nizu, je doneo fin plus, uprkos 4/6 bilansu.

 

 

Fudbal

 

Serbia-Moldavia 2+

Croatia-Kosovo 3+

 

Wycombe-Forest Green 3+

Gillingham-Shrewsbury 3+

 

Aldershot-Solihull Moors 3+

Leyton-Guiseley 3+

 

Dag&Red-Gateshead 3+

Cheltenham-Stevenage 3+

 

Grimsby-Crewe 3+

Doncaster-Peterborough 3+

 

Kvote, 1.35, 3.51, 2.72, 3.06, 3.29.

Dabl iz kvalifikacija, deluje kao sigurna stvar. Engleze sam prvo hteo u singlu, no kada se to stavi na papir, uz sitnu uplatu na 5+ i 7+, dosta iznese, pa odigrah opreznije. Za plus mi u bilo kojoj varijanti treba 6/8. 

Prva stvar je na kombo tiketu.

 

 

MLB

 

Milwaukee-Washington 2 (Woodruff-Scherzer)

 

Kvota 1.50.

Direktan duel playoff kandidata (Washington je prilicno siguran), pri cemu je domacin dobio prva dva meca serije. Ocekujem da Scherzer spreci duzu seriju poraza.

Jaca grupa.

 

Prateci tiket, Chicago Cubs 1, Cleveland 2, Baltimore 1, Miami 1, Texas H1(+1.5), Arizona H2(+1.5). Kvota 12.11.

 

 

Hokej

 

Torpedo-SKA St. Petersburg 5+

 

KAC-GAP 5+

Nottingham-Bern 5+

 

Kvote, 1.68, 1.46.

St. Petersburg pratim i dalje; videcemo kakvi ce biti na strani. Tu je i dabl iz CL, koji izgleda prilicno verovatano.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Obrnuh trodnevni kombo sistem i sada krecemo sa minimalnom uplatom na istom.

Edited by Miljenko
Link to comment

Srbija domacin golovi. Prvo hteo 3+ po 1.82 kao glavno, ali pade mi ispred nosa na 1.66, pa sam odigrao jace dom4+ po 3.18 (sto je skocilo sa 3, cudno da 3+ padne a 4+ skoci, pa iskoristih). Pa sam dodao i domacin tacno 3 gola po 4.2, sa tim sam u malom plusu. Poenta je da damo 4. A dacemo tacno toliko :)

Edited by Timmy
Link to comment

Srbija domacin golovi. Prvo hteo 3+ po 1.82 kao glavno, ali pade mi ispred nosa na 1.66, pa sam odigrao jace dom4+ po 3.18 (sto je skocilo sa 3, cudno da 3+ padne a 4+ skoci, pa iskoristih). Pa sam dodao i domacin tacno 3 gola po 4.2, sa tim sam u malom plusu. Poenta je da damo 4. A dacemo tacno toliko :)

 

Nije mi jasno kako su znali sta ce biti :D

 

 

Sukre-Gvabira GG3+ @1,87, Gg4+ @2.75, 5+ @4.3 i GG GG @10.5

 

Srbija domacin golovi. Prvo hteo 3+ po 1.82 kao glavno, ali pade mi ispred nosa na 1.66, pa sam odigrao jace dom4+ po 3.18 (sto je skocilo sa 3, cudno da 3+ padne a 4+ skoci, pa iskoristih). Pa sam dodao i domacin tacno 3 gola po 4.2, sa tim sam u malom plusu. Poenta je da damo 4. A dacemo tacno toliko  :)

 

Ne znam kako, al znaju dobro majku im...

 

Live Ostapeko posle izgubljenog seta po 3.3.

 

Sukre-Gvabira GG3+ @1,87, Gg4+ @2.75, 5+ @4.3 i GG GG @10.5

Link to comment

Fudbal 2/5, MLB 1/1, hokej 2/2, Leyton je dosao 5+, a prosao je ponovo i kombo tiket. Fudbal ok. Glavni tiket je prosao, u okrnjenoj varijanti (mec u Zagrebu prekinut); Englezi nisu odigrali efikasno, ali je prosao dabl sa najvecom kvotom. MLB tesno, nakon preokreta u osmom iningu. Hokej za promenu rutinski. Jos jedan dobar dan.

 

 

Fudbal

 

France-Luxembourg 4+

Gibraltar-BIH 4+

 

Colo Colo-Iberia 3+

 

Netherlands-Bulgaria 2+

Hungary-Portugal 2+

Greece-Belgium 2+

 

Kvote, 1.52, 1.35, 1.90.

Jos malo kvalifikacija danas, uz revans mec kupa Cilea (prvi mec 3-2 za Iberiu).

Prve dve stvari su u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

San Diego-LA Dodgers 2 (Chacin-Wood)

 

Kvota 1.45.

Najpre sam ovo hteo staviti u jacu grupu, nakon poraza Dodgersa, u oba meca juce, no Chacin je odlican na Petco Parku (7-3, 1.85 ERA, na 14 startova), pa odigrah opreznije.

Slabija grupa.

 

Prateci tiket, Cleveland 2, Houston 1, Chicago Cubs 1, Texas H1(+1.5), San Francisco H1(+1.5), Boston 2. Kvota 12.19.

 

 

Hokej

 

Cracovia-Brynas 5+

Cardiff-Davos 5+

 

Magnitogorsk-Barys Astana 5+

 

Salavat-Neftekhimik 5+

 

Kvote, 1.32, 1.50, 1.68.

Najpre dva izuzetno verovatna meca iz CL, te dve KHL utakmice. Magnitogorsk igra protiv ekipe koja i daje i prima dosta golova; dok je Salavat kod kuce redovno dobar za ispratiti.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

Miks tiket, Salzburg 5+, Tappara 5+, Volendam 3+, Brabrand 2+, Tromsdalen 2+, Portsmouth 3+, Livingston 2+, Kongsvinger 2+, Mjondalen 3+. Kvota 17.32.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...