Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB 2/2, tenis 0/1, hokej 0/1. Ono sto je bilo prilicno verovatno (MLB), to je i proslo. KHL je uvek wild card; juce nije bilo srece. Tenis igram samo kada su u toku GS turniri, mada i to vise nije lako za uhvatiti. Zadovoljan sam ucinkom na kraju; kako je krenulo, plasio sam se da necu nista pogoditi.

 

 

MLB

 

Chicago Cubs-Pittsburgh 1 (Arrieta-Kuhl)

 

Toronto-Boston 2 (Brett Anderson-Sale)

 

Kvote, 1.40, 1.40.

Arrieta je fenomenalan, nakon All-Star pauze, 5-1, 1.78 ERA, na 8 startova, te probah i danas na njega.

Sale je vezao dva poraza, odnosno tri starta bez pobede, pa ovo deluje kao prava prilika za nalazenje forme. 

 

 

Tenis

 

Nadal 3-0

Federer 3-0

 

Thiem fix

Ostapenko fix

Ka. Pliskova fix

Del Potro fix

Berdych fix

Bautista-Agut fix

 

Kvote, 1.59, 1.93.

Jucerasnji rezultati me nisu odusevili, no mozda bude malo bolje danas.

 

Prateci tiket, Monfils fix, Fognini fix, Goffin fix, Kyrgios fix, Keys fix, Cirstea fix, Svitolina fix, Kerber fix, Bouchard fix, Kuznetsova fix, Pavlyuchenkova fix. Kvota 11.01.

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigrah jace nego sto sam planirao severno irski liga kup. Klintonfil, Krusaders, Glenavon i na kraju dodam Linfild (bolje da nisam, jedini bez golova za sada) sve 5+, 6+ i 7+. Iznenadjjuce solidne kvote, npr 5+ je od 2.3 do 2.7

Link to comment

Ja nalupao neki tiket, Englezi +S. Irci, 2+, 3+, 2p2+, 15 parova, 150 kvota. Bolje da sam singlirao nesto odatle, no tesko mi je da se odlucim za to, kada je jedini parametar, kvota koju da kladionica.

Link to comment

MLB 2/2, tenis 0/1 (uz jedan tiket, koji je ostao da se odigra danas). Odgledah mec u Torontu i osim 8. ininga, Sale nije imao pravih problema. Cubsi dobise tesno. Od tenisa nisam puno ni ocekivao, a takav je i ucinak. Ako danas prodje ovaj tenis od juce, mogao bih reci i da sam zadovoljan bilansom.

 

 

Fudbal

 

A. Italiano-U. de Chile 3+

 

Iberia-Colo Colo 3+

 

Kvote, 1.70, 1.53.

Tacno je da ce par igraca faliti zbog reprezentativnih obaveza (3 kod U. de Chile), no i ovako mislim da moze biti golova.

 

 

MLB

 

Baltimore-Seattle >10.5 (Jimenez-Miranda)

 

Washington-Miami 1 (Strasburg-Conley)

 

Kvote, 1.80, 1.45.

Jimenez je standardno nestabilan; ume da veze dobre nastupe, ali i 5-6 primljenih poena, nisu neobicna stvar, te zato i over.

Marlinsi se bore za doigravanje, no Strasburg je na moundu za Nationalse, pa probah 1.

 

Prateci tiket, Milwaukee <8.5, Colorado <11.5, Houston 1, LA Angels 1, Chicago Cubs 1. Kvota 13.23.

 

Teniski tiket, Monfils fix, Bouchard fix, Kyrgios fix, Fognini fix, Goffin fix, Kuznetsova fix, Sharapova fix, Muller fix, A. Zverev fix. Kvota 4.60.

 

Kao neko ko ne voli iznenadjenja, prva dva dana US Opena, mi se nikako nisu dopala, te je bolje da tenis ide u grupu rekreativnih stvari (na stranu odlaganje zbog loseg vremena, koje tek mrzim).

Link to comment

Tvoji Irci dodjose odlicno, ali me prodase Englezi, na 2 meca, po gol.

Steta sto ne odigrah prvopomenute ozbiljnije, no ne poznajem previse tu ligu.

Lepo Irci ispostovali. Ali i Fed, imao sam da gubi set po 3.4, sto se odmah desilo pa sam mogao da spavam.

 

Napokon uspesan dan.

Edited by Timmy
Link to comment

igra neko kosarku ep?

nisam odavno odigrao neki tiket, kosarka mi odvuek solidnije isla od fudbala, pa kanim da se oprobam

 

ako ima neko savet sta igrati, sta izbegavati, bilo bi lepo da podeli :)

Link to comment

 Francuska - Holandija  3+

Bugarska - Švedska  X*X

Litvanija - Gruzija(+6.5)  H1

Italija - Izrael(+1.5)  H2

Nemačka - Ukrajina(+8.5) H2

 

 

Lepa kvota na golove u Francuskoj, Holanđani su došli k sebi u poslednjih nekoliko mečeva, nadam se da će zajedno pružiti dobru partiju.

Bugari stoprocentni kod kuće, ali neće im biti lako protiv Šveđana. Bar jedan iksić bi mogao da uleti.

Gruzija je odigrala odlično tokom priprema i početkom avgusta su dobili i Litvance dosta ubedljivo, ali očekujem mnogo ozbiljniji pristup danas i pobedu Litvanije solidnom razlikom.

Izrael takođe dobar na pripremnim mečevima i pred svojom publikom igra protiv Italije koja je mnogo izgubila odsustvom Galinarija. Ekipe deluju izjednačeno, ali pokušaću sa domaćinom uz par poena hendikepa (bilo 2.5 dok sam birao parove, palo na 1.5 kad sam uplaćivao).

Onoliki hendikep na Ukrajince mi deluje previsoko, ne deluju mi Nemci kao baš toliki favoriti, pa ću pokušati da iskontriram i ovde.

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 2/2, Colo Colo je dosao 5+, prosao je teniski tiket od prekjuce, kao i kombo tiket. Cileanci prijatno iznenadise. U. de Chile je razbio domacina, u zavrsnici poluvremena; Colo Colo se opustio malo nakon 2-0 i dopustio preokret domacinu. Dva lagana prolaza u MLB delu; brzi over na Camden Yards, te rutinska pobeda Nationalsa. Kombo tiket je prosao dosta lako i doneo fin plus, nakon ne bas sjajne serije.

 

 

Fudbal

 

Belgium-Gibraltar 5+

 

Brazil-Ecuador 2+

Peru-Bolivia 2+

 

Chile-Paraguay 3+

 

France-Netherlands 2+

Portugal-Faroe Islands 3+

Switzerland-Andorra 3+

 

Kvote, 1.33, 1.44, 1.80, 1.61.

U Mozzartu je kvota za 5+, na Gibraltaru, neocekivano velika (i za 0.2 visa, u odnosu na druge kladionice). Brazil i Peru, po 2+, bi trebale biti sigurice. Chile je pronasao formu i ovo je prilika da se ucvrste na poziciji koja donosi prolaz. France opreznije, dok Portugal i Switzerland nisu medju pouzdanim gol timovima.

Prve tri stvari su u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

Arizona-LA Dodgers H1(+1.5) (Greinke-Maeda)

 

Kvota 1.53.

Greinke je dominantan na Chase Fieldu, 12-1, 2.36 ERA, 0.90 WHIP, na 15 startova, te probah hendikep na Diamondbackse, kada je kvota vec solidna. Arizona je dobila prva dva meca ove serije; sezona, 8-7 za Dodgerse.

Kombo tiket.

 

 

Hokej

 

Zurich Lions-GAP 5+

Cardiff-Liberec 5+

Nottingham-Mountfield 5+

 

Kvota 1.73.

Povezah par meceva CL, mada ekipe sa Ostrva igraju kod kuce, pa sam malo sumnjicav.

Slabija grupa.

 

Teniski tiket, Berdych fix, Del Potro fix, Bautista-Agut fix, Thiem fix, Federer fix, Goffin fix, Monfils fix, Ostapenko fix, Svitolina fix, Ka. Pliskova fix, Safarova fix, Kuznetsova fix, Keys fix. Kvota 6.52.

Nakon par iznenadjenja od sinoc, koja srecno preskocih, bolje je da se ne zalecem.

Edited by Miljenko
Link to comment

kasno stigao u kladionicu, nisam imao vremena da se vratim da odigram online pa zbrzao nesto

 

 

slovenija h1

nemacka h1

-------------

 

slo-polj up vise

nemacka h1pp

island h1

----------

 

dragic vise

doncic vise

rendolf vise

 

 

ovaj poslednji za sicu, cisto da prboam da li moze vise igraca sa iste utakmice (moze), posto su u mozzart od skora izgleda zabranili da se vezu igrac i utakmica na kojoj nastupa, u dosta drugih kladionica to nije moglo i ranije, kod njih jeste i cesto sam koristio to

 

zao mi je sto nisam imao vise vremena da odigram "jace", posto lagano ide ka plusu, a verujem i da ce dobiti slovenci sa vise od 7

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...