Jump to content
IGNORED

Jezički alati na internetu


bus

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bus

    10

  • prima

    4

  • расејан

    4

  • belch

    3

skype_logo.jpg je skoro pa jedini online tool. pitam native speakers sta me interesuje. na zalost moj srpski se srozao na takav nivo, da mi najcesce treba pomoc kad pisem nesto na maternjem :(
Link to comment
+1 :D
No kidding!! :o Oždarazmenimo poverljive informacije o tome ko je ko? :DEDIT: E, skontao. ^_^

Ja sam odmah iznad tebe.

Edited by bus
Link to comment

Dobro, Michell je komičar na prvom mestu, a mild peevologist na drugom, tako da je to u redu. Daleko uznemiravajućije stvari se mogu naći u drugim postovima u odeljku Prescriptivist Poppycock na LLu.A onaj ćirilični post je bio iz pdf izdanja Rečnika Matice srpske. :D

Edited by Father Jape
Link to comment
Dobro, Michell je komičar na prvom mestu, a mild peevologist na drugom
Pa nije ni ćepa uvek ozbiljan. Nekad se samo pravi.
A onaj ćirilični post je bio iz pdf izdanja Rečnika Matice srpske. :D
Koji se može nabaviti gde?
Link to comment
Pa nije ni ćepa uvek ozbiljan. Nekad se samo pravi.
Прави озбиљан? Ах, бечкеречки стил зајебанције, није лепо смејати се први итд. И парола (поч. Вујице Решиног Туцића), "ко нема смисла за хумор, треба га озбиљно зајебавати".
Koji se može nabaviti gde?
Па у матици, где би :P.
Link to comment

A ono jes, nisam se ni nadao da je www.morava.rs ili tako nešto (lokalni amazon.com) postala preovlađujući način vršenja robne razmene. Nego ima da se preduzme 7 dana jahanja za jedan pdf. <_<

Link to comment
A ono jes, nisam se ni nadao da je www.morava.rs ili tako nešto (lokalni amazon.com) postala preovlađujući način vršenja robne razmene. Nego ima da se preduzme 7 dana jahanja za jedan pdf. <_<
Вршидбе, можда?
Link to comment
Koji se može nabaviti gde?
imam ja link, ako se nisi još drugačije snašao. doduše moja "kopija" je skenirana i nepretraživa, ali i to može da koristi..ovde nije dozvoljeno ostavljanje linkova ka nelegalnom sadržaju, am i right?
Link to comment
  • Krošek unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...