Jump to content
IGNORED

pokrivala za glavu


Pikoleta

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pikoleta

    8

  • Hippie

    7

  • msmodesty

    6

  • le petit nicolas

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni mala doza inkognitosti djeluje privlacno, zato mi se svidja jedna od rozmarinih kreacijai ta khakisiva, jes' da je uzbudjujuca k'o prasina, ali u ovom slucaju kod mene je iznenadjujuce prosla
malo je - relativno.ako si na knitted balaklavama, promasila sam temu.inace, nema niceg uzbudljivijeg od posmatranja cestica prasine koje (po)padaju ili susenja slike, radjene u ulju.osim, mozda, tv prenosa golfa. poz
Link to comment

leptinikola ne moze da promasi temu. jos uzbudljivije bi bilo da odemo na pecanjepsvas dvoje, msmod&gazza, mrtva trka. ne znam koga bih pre u obod sesirica cmoknula

Link to comment

lpn je jedna sto joj misli vrludaju pa nema teme: bez mete, ne moze da promasi :P pecanje je zivotna filosofija, daleko van mog domasaja.ali.pecaroski sesiri... cvrsti, a meki. platneni. nja-nja boja. sa svim onim dzepicima, zipicima, prostepanim trakama za za zadenuti... a tek prsluci! rokoko!jedan od malobrojnih razloga zbog kojih bih volela da sam musko, pa da ladno nosim sve to.poz

Link to comment
  • 3 weeks later...

da priupitam ovde - da ne zna neko gde u gradu postoji ikakav izbog kacketa, a da to nisu sportske radnje ?video sam da ih ima u Conversovoj radnji u Uscu, ali sem toga mi nista ne pada na pamet.ps - optimalno bi bilo da su flex fit, ali sada znam da preterujem :)

Link to comment

Imali su kackete u Balkanskoj (pri dnu) u onoj radnji koja pravi sesire. Jedina caka je sto je ova info od pre 2 leta, od tada nisam prosla tuda, ali mislim da vredi pokusati ;)

Link to comment

Cekaj, pa svi imaju klasicne bejzbol ili cak i one moderne kamiondzijske rupicaste u zadnjoj polovini :) .Najk, Adidas, LaKostA, svi skejt shopovi, Urban shopovi, Sisli, Beneton, Springfild, Enerdzi, Timberland, Diesel... itd.Jesam istina nabrojao i neke sportske radnje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...