Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Veliki hejt za novi 'loto-dizel-sad sam sa fudbala' fazon. Trenerka koja se nosi na 3/4, nogavice su pri dnu stegnute, najčešće bele čarape i plitke patike za fudbal sa tankim, ravnim đonom. Ma znate na šta mislim. Kako to šabanski izgleda, ja reči nemam.
I jakna sa kapuljačom obloženom krznom i Basta frizura :)
Link to comment

Bodi (body), ili - kako god bese. Ko se seti da integrise majicu i gace u jedan odevni predmet? :blink: I to jos da se isti zakopcava na - koliko lascivnom, tolko i nezgodnom (fcn) mestu!? Jedina stvar gora od bodija je - chipkAni* bodi! *+ redovno sinteticki

Link to comment
1. french manicured (pedicured?!) long toe nails
O da! Možda sam ja prosta, ali kad vidim da je neko pustio nokte na nogama :yucky: ..2. dlake na ženama3. kada težina zlata na personi prelazi težinu same persone4. očigledno preterano obitavanje u solarijumu5. tigrasti/leopard dezen bilo kog artefakta6. lakovane cipele/tašne7. '80-es. SVE: frizure, ''moda'', šminka.. SVE (primer: Lidija V. kao Violeta u ''Boljem životu'')8. brojanice - ovo me užasava svojom over-rasprostranjenošću i redovnom neuklopljenošću u ostatak outfita...ima još..
Link to comment
I jakna sa kapuljačom obloženom krznom i Basta frizura :)
Da znaš da sam krenuo da pišem i frizura ala He-man/Basta, al' reko da ne širim temu na frizure.
8. brojanice - ovo me užasava svojom over-rasprostranjenošću i redovnom neuklopljenošću u ostatak outfita...ima još..
Da dodam ovome i prošlogodišnju poplavu onih plastičnih narukvica u raznoraznim bojama, koje su odjednom svi počeli da nose. Kada sam jednog poznanika pitao u čemu je geg, objasnio mi je da služe za auto-afirmaciju or something, po ideji francuskog bicikliste. Neverovatno je šta su sve ljudi u stanju da nose kad je trend u pitanju. živela manjina.
Link to comment

pelerine mirjane maric. zelena sijenka za oci. minijaturni kozni ruksaci na ledjima masivnih zena. trenerke van teretane i dzoging staze. minijaturni kucici u unutrasnjem dzepu kaputa. roze ruzevi. sanel jakne od petobojnog domaceg sukna. tregeri na prsatim zenama. mobilni telefon zakacen za spido kupace gace.spido kupace gace na vise od 5 metara od plaze.tange.

Link to comment
Bodi (body), ili - kako god bese. Ko se seti da integrise majicu i gace u jedan odevni predmet? :blink: I to jos da se isti zakopcava na - koliko lascivnom, tolko i nezgodnom (fcn) mestu!? Jedina stvar gora od bodija je - chipkAni* bodi! *+ redovno sinteticki
jao bodi! setih se jednog druga koji mi je na pitanje sta ce njegova devojka obuci za matursko vece rekao: bide :lol:moj ovogodisnji hejtCrocs.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...