Jump to content
IGNORED

štrikanje i šivenje


slepa živana

Recommended Posts

samo da dodam još dva omiljena naziva za materijale: đavolja koža i kamilja dlaka :D
d'izvineš, kamelhar, kao što je neka moja baba tetka izgovarala sa jako grlenim hhhhh. :)@cmrlj: batist nisam videla decenijama, nema to više kod nas. jednom sam našla super italijanski beli lan i to je bilo to. jedino kad ideš negde u inozemstvo da lociraš prodavnice materijala pa tamo potražiš. imam neke adrese kojekuda, ako zatreba, javi. e da, drugarica mi obećala da će da me vodi u magacin Karan materijala, ono što ni ne stigne do prodavnica, pa ću da izvestim šta ima i šta može da se naruči.
Link to comment
Organdin je tanak, pamučni materijal ali malkice krut.
eee, ovo mi nekako štur opis za organdin, tj. neko ko ne zna, može da pomisli da je to nešto bzvz ali pravi organdin je diiiiivankažem pravi, zato što sada masovno prodaju ''organdinske'' zavese. odvratna sintetika, sjajna, tera na povraćanje momentalnoevo kako lepo može da izgleda organdin

jil-sander-white-cotton-organdy-dress-product-3-2620400-392856133_large_flex.jpeg

Edited by duda
Link to comment
  • 6 months later...

Deluju mi fokusirano na muška odela. Je l grešim?

idi kod njih, razumeju. imam i kontakt neke u koju mi de klelo par ozbiljnih korisnika takvih usluga, radi u cika ljubinoj, ali meni je trebalo da sasije teget aljinu mini, A kroj, ladja izrez, ne moze biti jednostavnije... i usrala je, a platila sam 50 evra bez materijala. ali cene je, mogu da iskopam kontakt.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...