Jump to content
IGNORED

Retinendis feles (O držanju mačaka)


Have_Fun

Recommended Posts

Obrazloži zašto ne treba poštovati nečiju prirodu, bez epiteta, bili oni i hiperbolični (carevi)?

 

 

ono, zasto ne treba peri dozvoliti da se iskenja na pod u gradskom autobusu, ako mu je to priroda?

Link to comment
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    14

  • Аврам Гојић

    13

  • Have_Fun

    8

  • rajka

    8

Top Posters In This Topic

mislim da je manje strasno nego sto izgleda (mada mi idu gazde na kurac). ovako na prvu loptu bih rekao da je uzica pri vucenju dohvatila macki onaj deo vrata gde se nalaze zlezde koje luce hormon za kuliranje. deo remena ide i iza prednjih sapa, i nema nikakve opasnosti od gusenja ili neke druge povrede.

 

ovo mi, na osnovu mackarskog iskustva, pre spada u neukus i bezobrazluk prema zivotinji, nego animal cruelty.

 

sto se tice vodjenja macke na uzici, nemojte olako suditi o tome...sad cu vam reci i zasto. ne mogu svi da pustaju macke napolje, a i onaj ko to radi, realno, dosta rizikuje cak i u optimalnim uslovima. neke macke (ne sve, cak su u manjini one koje ce ikada pristati da budu vodjene) mogu se privici na uzicu, i to im obogati zivot - mogucnost da nesto vide i van kuce.

"Dom je tamo gde je mačka"

 

Nepoznati autor.

Link to comment

 treba da odgovaram zasto ne treba pustati nekastrirane muzjake i nesterilisane zenke da neograniceno povecavaju populaciju izgladnelih, sugavih, bolesnih gradskih macaka, prekrivenih svim vrstama parazita i osudjenih na smrt pod tockovima?

 

mozda bih i odgovorio da nije onog "dabogda vam pobegle", tu povlacim crtu.

ako ti pobegne, može samo da joj bude bolje, budi srećan zbog nje.

Link to comment

et rajka: o tome se razmišlja pre nego što odlučiš da držiš mačka na milionitom spratu

 

brate...

au koje si mi ti forumsko razocaranje, mogu ti reci.

Link to comment

ako ti pobegne, može samo da joj bude bolje, budi srećan zbog nje.

 

 

ne znam sta da ti kazem na ovo. jel mogu da te zamolim da vise ne komuniciramo na forumu, ako nije problem

Link to comment

ne znam sta da ti kazem na ovo. jel mogu da te zamolim da vise ne komuniciramo na forumu, ako nije problem

smatraj da je rešeno. ionako nikad ni ne komuniciramo, sad kapiram i zašto.

Link to comment

kako ce joj biti bolje ako je drmnu kola posle 5min?

i ti ne izlaziš iz kuće nikad jer će te možda drmnuti kola posle 5 minuta?

Edited by MocaVukotic
Link to comment

pa zašto si postavio taj umobolni klip. gde si mislio da će da ode? na lol hahah ludilo koji carevi?

:isuse:

 

 

Ja sam tokom svog boravka u Becu (koji se periodicno ponavljao zbog uskrsnjih kosarkaskih turnira) vidjao ljude non-stop kako vode macke na povocu

Ali bukvalno nekih 100 ljudi za nedelju dana koliko sam bio tamo i tako svake godine

 

Ove i prosle godine sam to isto vidjao u Grckoj

 

Aposlutno mi nije cudno

 

E sad ako vama smeta, slobodno obrisite ovo

 

Meni je bilo funny ne zbog toga sto je na uzici (sto sam vidjao, jelte, kao sto vec rekoh nekoliko puta i sto me uopste ne cudi kao neke od vas), vec zato sto mi se cinilo da macka bojkotuje setnju, namcoruje i lenjuje posto i u opisu klipa pise

 

dakle.. 1) nista cudno oko uzice.. ima je po celom svetu.. ljudi zele da macka vidi jos nesto osim stana u kojem je

 

2) procitaj opis klipa

 

3) kapiram da ovim vlasnicima nije prvi put da ovako setaju mace sto se takodje moze zakljuciti po opisu klipa

 

4) ne verujem da bi snimali davljenje macke i okacili to na net

 

5) googlaj malo pa ces videti koliko ljudi koristi povodac za macke

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...