Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja znam samo da što ne platiš na mostu platiš na ćupriji....mislite o tome.

Blizanci nikako da plate.... Pre bi srusili cupriju. Edited by Redrooster
Link to comment

U tuđega tatka-pogolema patka... ;)

Ocigledno ne znas znacenje poslovice... Npr ne zivis u bg i ne volis Radnicki, vosu, dubocicu, spartak pa odes da navijas za blizance to to znaci... Ne volis svoje a hvalis tudje. Ja ne hvalim tudje.
Link to comment

Ima li tv prenos u subotu ?

Ima...TV Stajkovce 4 HD

 

Ocigledno ne znas znacenje poslovice... Npr ne zivis u bg i ne volis Radnicki, vosu, dubocicu, spartak pa odes da navijas za blizance to to znaci... Ne volis svoje a hvalis tudje. Ja ne hvalim tudje.

E jbg, izglesa da sam se zajeb'o i mislio da ima nastavak....u tuđeka tatka....a ja bih hteo i moja da bude golema. Verovatno ima neka bolja za poređenje, a ?

Link to comment

Evo i ja da vam se javim iz tudjine .Imao sam nekih komplikacija sa faksom pa sam FK RN pratio pasivno + nije zahvalno za nas koji ne zivimo dole da ispratimo sve utakmice,vec cekamo prenos na Areni kada bude.

 

Koliko mogu da vidim ,da nit cemo se boriti za Evropu niti da ispadnemo iz lige. Tesko cemo izboriti LE pored Spartaka,Voše,Voždovca,Čuke ..

 

Ovo je prava situacija da se okrenemo u afirmaciji ili “punoj” afirmaciji mladih igraca,koji ce biti nosioci u narednoj sezoni. Nemamo tu sta da izgubimo,za dzabe toj deci (mladim igracima) zauzimaju pozicije igraci sa otvorenim i polu otvorenim ugovorima.

 

Lep primer je Spartak Subotica..Vrteli se tu u sredini,znali su da nece ni ispasti iz lige niti se boriti za Evropu i bacili se u afirmaciju mladih...SAda ce od Djordjeta Ivanovica i Calasana uzeti lepu lovu.

 

To oce sezone radi Rad..sa Lutovcem,Njegošem Petrovicem (od poznatijih)

 

Jedino kada smo imali prava krila,koja su znala sa loptom su tandem Zemljanuhin=Djuričković

 

Ko su kandidati za odlazak ? ARSA,Mrka,Aksa ?

Link to comment

Zemun mora pasti.. :)

Раднички Н. - Земун
Субота, 25.11.2017 17:00 - Ниш
Делегат - Сп. радник: СЛАВКОВИЋ Горан
Главни судија: ЂОРЂИЋ Милош
Први помоћни судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Марко
Други помоћни судија: КУРЧУБИЋ Ненад
Четврти судија: ОБРАДОВИЋ Срђан

 

giphy.gif
Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...