Jump to content
IGNORED

Zubari i informacije o kasapljenju vilica


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

boli me zub. uvek pokusavam da odlozim odlazak kod zubara, ali sada moram da idem. imam 25 godina, a i dalje se plasim cika zube. ocekujem da mi neko kaze da cu biti pod anestezijom i da me nista nece boleti! :cry:

Link to comment

Ti bi se stvarno plašio da se neko ovakav wwwww.jpgpa sve još u masci, nadvije nad tobom sa oštrim metalnim instrumentima u rukama, dok sediš u osetljivom položaju u stolici za mučenje sa svetlom uperenim u tebe kao da te Gestapo ispituje? Pffft.

Link to comment
bolje istrpeti malo bola pa sacuvati zub nego trpeti duze pa izgubiti zub uz bolove vadjenja pamet u glavu kojote
bojim se da sam ja trpeo predugo. jednostavno, pio sam nimulid dok ne prestane i maksimalno sam izbegavao odlazak kod zubara. sisa sam, priznajem.bolove vadjena kazes?! :cry:@marvinmoguce je da su digove slike sa perspica uticale da se moj strah poveca. treba ga prijaviti lekarskoj komori zbog sirenja straha. Edited by kojot
Link to comment
boli me zub. uvek pokusavam da odlozim odlazak kod zubara, ali sada moram da idem. imam 25 godina, a i dalje se plasim cika zube. ocekujem da mi neko kaze da cu biti pod anestezijom i da me nista nece boleti! :cry:
Bićeš pod anestezijom. Neće ništa boleti. Resistance is futile. Edited by dig_chohano
Link to comment
Sa adekvatno datom anestezijom mogu pola mandibule da ti izvadim, nećeš osetiti ništa.
hvala dize, ovo mi stvarno mnogo znaci.
Link to comment

pardon vadjenje ne boli, al to je super jer posle nes ni imati zub pa neces morati uopste da ides kod zubara, bolje idi i sve ih povadi da preduhitris sve te silne bolove ;) covece zubi su nesto najvrednije

Link to comment
pardon vadjenje ne boli, al to je super jer posle nes ni imati zub pa neces morati uopste da ides kod zubara, bolje idi i sve ih povadi da preduhitris sve te silne bolove ;) covece zubi su nesto najvrednije
400 evra nov komad, plus 20 evra za vađenje... sitnica, bolje nego da trpi muke isusove
Link to comment
cak i ako mora da se vadi?
to zavisi od vestine zubara... kazu ljudi... ja nemam pojma, jer sam vadila samo 1 zub u zivotu (mlecne ne racunam).ali stvarno nemas razloga za strah. anestezijica, i sve ce biti ok.doduse, lako je meni da pricam. ja imam lepu i mladu zubarku koja i sama sedativno deluje. edit: hejt za majkrosoftov word 2007 i za mene koja posto poto hocu da radim na legalnom softveru. :blink: Edited by PointTaken
Link to comment
pardon vadjenje ne boli, al to je super jer posle nes ni imati zub...
Al' će imati gde da zadene cigaru ;) Elem, don't be a pussy. Dokle god ti nude iglu, a ne hipnozu, na konju si.
Link to comment
400 evra nov komad, plus 20 evra za vađenje... sitnica, bolje nego da trpi muke isusove
Mhm, to je cena ako ti krstastim šrafcigerom meće kvalitetan mesingani šraf sa buvdže.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...