Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

63 godine, baka :D

isuse, vookela. pa to se samo u kurirovoj srbiji takp racuna.

 

nisam hteo da napisem baba pa ispade ovako  :lol:

kakogod, ja sam na mrtvom blizu stotke tako da imam do 'bakinog' rekorda još da se pomučim...

Link to comment
  • 3 weeks later...

moze li neko preporuciti whey dobrog kvaliteta?

treba mi nesto za posle (teskih) treninga zato sto nema sanse da unesem dovoljno proteina bez praska. 

thx

Ja cepam ova dva naizmenicno da mi ne dosadi, najbolje se razmucuju i ukus je prihvatljiv:

 

http://proteini.si/rs/store/item/olimp-whey-protein-complex-100-1800g/3517/

 

http://proteini.si/rs/store/item/usn-whey-premium-protein-2280g/1491/

Link to comment

moze li neko preporuciti whey dobrog kvaliteta?

treba mi nesto za posle (teskih) treninga zato sto nema sanse da unesem dovoljno proteina bez praska. 

thx

 

ja sam pio Dymatize Elite whey, bio mi je ok.

Link to comment

Ovako sam se zezao sa klincima pa radio cucnjeve kuci, nisam ni znao da to ima i ime...  :lolol:

Ono sto hocu da kazem je da je tehnika najbitnija kod prevencije povreda i napretka u vezbanju. To sam svuda procitao - ne forsirati tezinu, raditi na tehnici i tezine ce same doci. Tako sam se kod benca preporodio - otkad sam ukljucio celo telo u akciju ide mnogo lakse i veca tezina dolazi prirodno.

Link to comment

moze li neko preporuciti whey dobrog kvaliteta?

treba mi nesto za posle (teskih) treninga zato sto nema sanse da unesem dovoljno proteina bez praska. 

thx

 

ako hoces bez aroma i zasladjivaca uzmi myprotein.com/rs, imas i popust na prvu kupovinu. oni jedini prodaju te neutralne, tj ima ih i protein.si, al oni samo kao koncentrat

Link to comment

Na myprotein.rs je mnogo skuplje nego kod ovih sto prodaju na crno preko fejsbuka, batali to. Imas stranice suplementi ekstra cene, suplementi supercene, suplementi svasta nesto... ja tamo narucujem i za sebe a uzimamo i za teretanu i sve je ok a jeftinije nego preko zvanicnog sajta, i to prilicno.

Link to comment

Upao sam u neki cudan trip pa vezbam ko nenormalan. Strasno mi prija da se rasteretim stresa a pozitivne promene koje primecujem na telu mi podizu samopouzdanje tako da je situacija win-win. Kokeza - Kokeza

 

Trbusnjaci sa rukama iza glave Vs trbusnjaci bez ruku? Desi mi se da se pri kraju serije teze podizem zato sto me zaboli vrat. Sklonim ruke uz telo i opsuteno nastavim da radim jos neko vreme.

 

Da li su trbusnjaci bez ruku neefikasni ili mozda jos efikasniji i tezi od pravilnih?

 

Uspeo sam jako fino da smrsam pa bih sad i na trcanje :) Sjajan osecaj kad odnekle naidje neka nenormalna energija i valjalo bi je dobro iskoristiti :)

 

A usput apetita nema. Jedva se anteram da bilo sta pojedem. Idealno salatu ili voce.

 

Do juce me tri vojske ne bi naterale na ovakav rezim a sad mi prija za sve pare.

 

edit: odoh da ubedjujem komsu da idemo na trcanje...Mrzi me sam mada bi mozda tako i bilo najbolje sa mjuzom

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...