Jump to content
IGNORED

MotoGP


mjone

Recommended Posts

Ma neverovatno je lud i kolika je ta zelja kod njega da uvek bude najbolji. Svako normalan bi odvozao ladno kao Pedrosa u ovom slucaju.

 

Apsolutno, čovek je neopisiva budaletina u najpozitivnijem smislu. Prvo je pustio Žarka da ga obiđe. i kada sam mislio da će da iskulira do kraja, ludak je podivljao. Onaj save kada je bukvalno pao sa motora i digao se PONOVO u situaciji kada pad može da ga košta titule, ja zaista nemam reči.

 

Titula ne može da bude zasluženija, samo na ludilo Dovija se ovo malo rasteglo, a budimo iskreni, svakako mu je olakšalo i katastrofalna sezona yamahe koja se zajebavala dok je honda vršila kojekakve testove i unapređivala mašinu. U svakom slučaju, titula je uvek bila samo pitanje MM-a i nikog drugog.

 

lorenco je najantipaticnija njuska u moto gp

 

Sad će te Majo osoliti. :D

 

Ja ga i dalje ne gotivim, ail osetno se promenio od dolaska u Dukati, opušteniji je i korektniji... Neka ga, bitno je da bude tu pri vrhu.

 

Sve u svemu, odlična sezona, daj bože da Rosi produži barem još na dve, makar i ne bio konkurentan (što je verujem više do motora nego do njega), njegovo prisustvo u šampionatu je neprocenjivo i iz ugla njegove veličine kao i iz ugla njegovog rivalstva sa MM i JL pa i svima ostalima...

 

Sve u svemu, odlična sezona, Vinjales krenuo dobro, pa Rosi, MM slabije krenuo pa iskidao, Dovi doveo Dukati do najbolje sezone ikad, Žare sjajna debi sezona, Janone se popravio pred kraj, pad dobrih nastupa Rukija (tech 3 pre svih), solidna debi sezona KTM-a...

 

Uvek isto pitanje na kraju sezone - ko će dočekati mart...? Bili smo u Brnu 2016, u Muđelu 2017, ove smo zacrtali Holandiju, a ko zna, možda i dve trke. :)

Edited by Mil@n
Link to comment

Apsolutno, čovek je neopisiva budaletina u najpozitivnijem smislu. Prvo je pustio Žarka da ga obiđe. i kada sam mislio da će da iskulira do kraja, ludak je podivljao. Onaj save kada je bukvalno pao sa motora i digao se PONOVO u situaciji kada pad može da ga košta titule, ja zaista nemam reči.

 

 

Procenio je da Dovi sigurno ne moze da pobedi i da je titula sigurna, sve je bilo pod kontrolom.  :D

Link to comment
  • 3 months later...
1 minute ago, Nesh said:

Lose to izgleda. Dovi pobedjuje, a Lorenco se muci tamo negde iza 10. mesta i jos izlece sa staze. 

Sam je i priznao ove nedelje da je motor sjajan, problem je u njemu i da jos nije u stanju da se prilagodi masini. Vrlo cudno. 

Link to comment

Majo, koji si ti fan kada treba neko da te podseća... Odgledao sam sve treninge i trku dvojki i trojki, zaboraviću da jedem al trku neću :D


Odlična trka... Svi da budu zadovoljni, Dovi pošto je dobio posle 3 druga mesta ovde, Markez pošto je dobio 20 poena na stazi koja realno nije njegova, Rosi što je i dalje u stanju da dođe do podijuma i što je tu negde još uvek iako je poprilično očigledno da trenutno Yamaha kao motor ne može da se meri sa Dukatijem i Hondom. Markez treći put gubi od Dovija pošto ga pretiče u poslednjoj krivini, ako ako. Lepo je da ima neko da ga odškoluje barem po nekad, pošto je ovako predominantan. 

Jao mi bilo žao Rinsa, prošle godine je vozio pola sezone posle povrede i bio fenomenalan sa obzirom da je bio povređen + ruki, bio duplo bolji od Janonea, na treninzima odličan u trci takođe i onda ljosne. :( Vinjales spasio šta se spasti može (yamaha je luda ako ne potpiše Žareta za sledeću) a Žare mora da nauči da čuva gume.. Po ko zna koji put vodi pola, 2 trećine trke i na kraju pada. 

 

Lorenzo mislim da je završio svoje u Dukatiju. Priča se da aktivno pregovaraju sa Zarkom, ali videćemo šta će da uradi do kraja sezone. Cenim da neće žuriti sa odlukom iako mislim da ih kolje Horheova plata od nekih 10 miliona, kontam da bi Zarko vozio za tipa 3 i to verovatno ne lošije.

 

 

Edited by Mil@n
Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

Majo, koji si ti fan kada treba neko da te podseća... Odgledao sam sve treninge i trku dvojki i trojki, zaboraviću da jedem al trku neću :D


Odlična trka... Svi da budu zadovoljni, Dovi pošto je dobio posle 3 druga mesta ovde, Markez pošto je dobio 20 poena na stazi koja realno nije njegova, Rosi što je i dalje u stanju da dođe do podijuma i što je tu negde još uvek iako je poprilično očigledno da trenutno Yamaha kao motor ne može da se meri sa Dukatijem i Hondom. Markez treći put gubi od Dovija pošto ga pretiče u poslednjoj krivini, ako ako. Lepo je da ima neko da ga odškoluje barem po nekad, pošto je ovako predominantan. 

Jao mi bilo žao Rinsa, prošle godine je vozio pola sezone posle povrede i bio fenomenalan sa obzirom da je bio povređen + ruki, bio duplo bolji od Janonea, na treninzima odličan u trci takođe i onda ljosne. :( Vinjales spasio šta se spasti može (yamaha je luda ako ne potpiše Žareta za sledeću) a Žare mora da nauči da čuva gume.. Po ko zna koji put vodi pola, 2 trećine trke i na kraju pada. 

 

Lorenzo mislim da je završio svoje u Dukatiju. Priča se da aktivno pregovaraju sa Zarkom, ali videćemo šta će da uradi do kraja sezone. Cenim da neće žuriti sa odlukom iako mislim da ih kolje Horheova plata od nekih 10 miliona, kontam da bi Zarko vozio za tipa 3 i to verovatno ne lošije.

 

 

Imao sam defilovanje kroz kucu :mad: i pobrkao spansko i kanarijsko vreme. Gledacu reprizu, jbg.

Link to comment

 

Quote

"Potvrdili smo da smo bolji nego prošle godine, ali isto je uradila i Honda. Uspeo sam da ga pobedim, što izgleda kao važna stvar, ali ova staza bi trebalo da nama više odgovara. Nisam očekivao da Mark bude uz mene u poslednjih nekoliko krugova i to je loša strana trijumfa. Očekivao sam da kroz cilj prođem sam", dodao je Doviciozo.

 

Bojim se da sezona nece biti peterano neizvesna. Markez ce biti u vrhu i na stazama koje "ne odgovaraju" Hondi, da ne pricamo o onima koje im "odgovaraju". Plus dve-tri kisne trke. Od Jamaha izgleda nece biti mnogo leba ni ove sezone.

Voleo bih da se varam, ali...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...