Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

 

 

edit: Moji Bruinsi se raspali, Lucic presao u LA, ali za KIngse nema sanse da navijam. Calgary zgotivio prosle sezone, tako da Go Flames Go!

 

Bice zanimljivo videti produzetke u 3na3 kombinaciji. Trajace verovatno krace i bice manje penala, sto je dobro.

 

Arena i ove sezone prenosi kod nas. U cetvrtak krecu sa Blackhawksima i Rangersima..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Kingsi loši, u obe faze :(

 

 

Barclay centar izgleda ružnjikavo sa onim praznim prostorom iza i oko levog gola, kao neka leva KHL arena. Smrdljivi Vang nije na vreme bio pametan nego je gurao svoje mega planove koji su propali i došao u daj-šta-daš situaciju.

Link to comment

Gledao sam Kingse jutros. Protiv Sharksa i mogu da razumem onakav poraz. Ovih 1-4, protiv Arizone, su vec brukanje. Gomila suteva u prvoj trecini, bez efekta; glupo primljen gol, bez cestite akcije Coyotesa, da bi kasnije sve krenulo nizbrdo.

Link to comment

Buffalo-Tampa, tvrd mec za sada. Par dobrih prilika na obe strane, ali je i dalje 0-0. Tampa je imala dva PP u drugoj trecini, ali je realizacija izostala. Johnson za sada prilicno dobar na golu Sabresa. Domacin deluje bolje nego prosle sezone, mada su napred i dalje tanki.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Moji Pingvini konacno zaigrase malo bolje, mada napad sigurno mora i moze vise. Jedan od najboljih PP u ligi uzasan. Fleury odlican, jos da se to odrazi i na bodovni saldo.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...