Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

vidim niko ne spominje pa reko da prijavim aktuelnost: hbo trenutno shiba novu MINI seriju!post-205-1218668531.pngsama tema iste nije bas moja solja caja ali je skuvano u istom loncu i po simon/burns receptima.ps: heh, pokretac topika uvrstijo wire pod film kao da nije samo serija u pitanju.

Edited by mokuci
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

znaći, braate, nenadjebivo. stigao do sredine druge sezone, moram priznati da mi je prva bolja. ova je malo sporija, ali to nikako ne znaci da je losha. cedric je super, bunk i mcfuckinnulty takodjer. ipak, omar dominira :Hail:

Link to comment
znaći, braate, nenadjebivo. stigao do sredine druge sezone, moram priznati da mi je prva bolja. ova je malo sporija, ali to nikako ne znaci da je losha. cedric je super, bunk i mcfuckinnulty takodjer. ipak, omar dominira :Hail:
to je naravno aksiom da je THE WIRE totalno i epohalno nenadjebiva serija. druga sezona je, kao sto sam to vec rekao, potpuno atipicna zbog McNultyja na camcu i Poljaka, ali je takodje odlicna. kad samo pomislim sta te tek ceka......... Edited by 3opge
Link to comment
  • 1 month later...

zavrsio i cetvrtu sezonu. vrlo moguce i najbolju so far. mada je tesko odluciti se...koja kolicina fenomenalnih likova. nevjerovatno. dosta likova je radjeno po stvarnim gangsterima/detektivima iz baltimora, dok je felicia 'snoop' pearson lik sa baltimorskih ulica, i sama je 'zivjela wire', so to speak. kako sam shvatio, michael k. williams (omar) je upoznao u nekom klubu or something, i predlozio producentima da je ubace u seriju. vec je pomenuto da su par epizoda rezirali milcho manchevski, angzieszka holland, brad anderson - a ja bih pomenuo i clarka joshnosna (meldric iz homicide-a), koji se u petoj sezoni pojavljuje i kao glumac, ne znam josh u kakvoj ulozi jer, jeli, nisam josh poceo petu da gledam.uh, ja sam toliko odushevljen serijom da mislim da cu joj se vracati mnogo puta. najbolji likovi (ne nuzno ovim redom) - omar, prop joe, bubbles, bunk i d'angelo

isplakah se kao malo dijete kad su ubili d'angela :(

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • 1 month later...

Samo da potvrdim aksiom da je Wire nenadjebiva krimi (and related) serija. Onako, ever. Nego..

Zavrsio drugu sezonu, prolio suzu nad Sobotkom (a nad D'Angelom nisam, nervira me, oce da se jebe, ali da mu ne udje.. e pa ko ga jebe onda).

I meni druga sezona fantasticna! Mozda cak i bolja od prve, iako 3/4 likova vuce od prve. Bas su mi kraljevi ti sindikalci. Okej, Omar je majstor, Denijels, Kima, ova dvojica ludaka i uopste najveci deo pandurske ekipe, kao i dobar deo Barksdejlovih, ali meni je jedan Sobotka 'nako, bas majstor. A i ekipa koju uvode, ona dva "Grka", su mi takodje kul. A i ova curica sto im se pridruzila. Ma svi su kraljevi, evo, bas sam odusevljen i lupetam tako, a nijednu analiticku nisam uputio.Aj zivili svi.

Edited by Buck Naked
Link to comment

Eh i da, ne znam da li je bilo, ali i najnoviji americki predsednik se slaze sa cinjenicom da je The Wire the ultimate.

Michael Kostroff, an actor who was in town to volunteer for Obama and had a chance to meet him, told the Sun that Obama?s favorite TV show is his own: HBO?s ?The Wire,? which chronicles Baltimore?s violent drug culture and the police who quixotically try to stop it.Obama told the Sun his favorite character is Omar, a stick-up artist who steals from drug dealers and then gives the loot to poor people in the neighborhood.?That?s not an endorsement. He?s not my favorite person, but he?s a fascinating character.?http://www.lasvegassun.com/news/2008/jan/1...ama-gloves-off/
Link to comment
zavrsavam prvu sezonu. odlicna serija, ali soprani i dalje na 1. mestu sa mnogo poena razlike nad ostalima
kojesta, i to mozes da kazes posle odgledane I sezone.Sopranosi su obicna italijanska sapunica
Link to comment
a ti si pogledao koliko epizoda sopranosa kada mozes da dajes tako kvalitetnu ocenu?
bicu iskren, nisam bas puno pogledao posto mi je bila jako dosadna sezona sa psihijatrusom koju Toni stalno sanja.ipak posle odgledanih jedno 10-15 epizoda a poznajuci zivot italijanske mafije i porodica skoro iz prve ruke sve mi je to delovalo tanko, neuverljivo i sapunjavo. Edited by 3opge
Link to comment
  • 3opge changed the title to THE WIRE (2002)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...