Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

A je l' spominjan ovde Inspektor Linli?

Odgledao sam par epizoda, svidelo mi se.

Al' jbt, sve neki užas slučajevi, čemer, teška ubistva, bolesni roditelji i još gora deca, blesavi Britanci, samo se kolju, par puta sam prekinuo gledanje jer sam krenuo da plačem. Al' to je do mene, kontam da serija nije loša.

Link to comment

A Inspektor Linli?  :ph34r:

Jel to ona serija gde je neki plemić inspektor, a pomoćnica mu je ružna ženska spodoba? Ako je to, onda je to prilino bajata serija, koje se sećam sa HRT-a, da nije loša. 

Link to comment

Jel to ona serija gde je neki plemić inspektor, a pomoćnica mu je ružna ženska spodoba? Ako je to, onda je to prilino bajata serija, koje se sećam sa HRT-a, da nije loša. 

 

Jeste on neki plemić a ona nije ružna, simpatična je. Ona je working class pa je i ta razlika izmedju njih deo fabule radnje.

Različito (ali ne baš mnogo) i govore pa ponekad moram da vratim unazad da bih razumeo šta je rekla.

 

Svidja mi se serija mada nisam poznavalac pa nemam s čim da uporedim.

A svidja mi se i taj mini film format

Link to comment

Odgledao na preporuku obe sezone (2x5 epizoda) Doctor Foster. Moram priznati da je ispalo mnogo bolje od očekivanog.

Sama radnja serije me nije nešto privlačila, ali pošto nema mnogo epizoda, ajde da probam...

Na kraju mi je bilo toliko zanimljivo da nisam mogao stati sa gledanjem, zgutao sve za dva dana.

Nije sapunasto kao što može zvučati, teško da može da se izvuče više iz ove teme. Sjajna Suranne Jones, ali i ostatak ekipe.

Gledao još neko?

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...