Jump to content
IGNORED

Blade Runner 2049 (2017)


Pečorin

Recommended Posts

Ne pratim, ima li Gosling neki dobar film iza sebe?

ima dobru pjesmu

 

 

 

za ozbiljno. half nelson, blue valentine. ok i drajv je dobar, al ne ko što su histerija i boy crushevi širom foruma tvrdili.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Voleo bih da se ne drze Ridlijeve ideje da je Dekard replikant, vise mi se svidja da je covek.

Vidimo da je ostario, pretpostavljam da je covek. Ne secam se detalja o replikatnima, ali cudno bi bilo da su im ugradili ejdzing efekat.

Link to comment

Vidimo da je ostario, pretpostavljam da je covek. Ne secam se detalja o replikatnima, ali cudno bi bilo da su im ugradili ejdzing efekat.

 

Ako su mogli to da objasne u Terminatoru, što da ne...

 

Je li to nešto kao Paja i Jare?

 

Nisi ni svestan koliko si blizu. Takoreći, Paja i Jare bez Paje i Jareta.

Link to comment

Nadao si se da vidis Mekenzi Dejvis? Strpljenja :D

 

No, kad si to pomenuo, bas me zanima da li ce se osvrnuti na Son Jang i neke druge "problematicne" elemente. Pretpostavljam da ce se drzati Ridlijeve verzije, te da ce onaj hepiending sa naracijom, po kom Son Jang nema ogranicen zivotni vek, biti smatran nepostojecim. Sto ce reci da je Rejcel mrtva. Voleo bih da se ne drze Ridlijeve ideje da je Dekard replikant, vise mi se svidja da je covek. Verovatnije je da ce biti kako Ridli kaze, naravno, ali necu zbog toga automatski otpisati ovaj film. 

 

Ne znam koji su razlozi sto nisu opet dali Vangelisu da radi muziku (radi je Vilnevov stalni saradnik). Zanimljivo bi mi bilo da cujem kako bi to sada zvucalo (mada mozda namerno on nije hteo ili su oni smatrali da njegova muzika ne bi legla ovoj prici/trenutku). 

 

Posle Arrival-a umereno sam skeptican, oprezan. Doduse, ovo ce vise zavisiti od Skota i scenarista. Sto je jos jedan razlog za oprez. Propustena je prilika da se rezija poveri Refnu (mada bi on hteo kompletnu kontrolu, sto bi dobio limburga meseca).

ridli skot jede govna. ideju o dekardu replikantu je dobio tek naknadno. haroson ford prica o tome u jednom intervjuuu, tojest da nije bilo govora o dekardu replikantu tokom snimanja. al valja prodati film jos koji put, dobro nije ko pavic odradio musku i zensku verziju.
Link to comment

ridli skot jede govna. ideju o dekardu replikantu je dobio tek naknadno. haroson ford prica o tome u jednom intervjuuu, tojest da nije bilo govora o dekardu replikantu tokom snimanja. al valja prodati film jos koji put, dobro nije ko pavic odradio musku i zensku verziju.

Hehe, ovaj topik bi te iz mrtvih vratio. Welcome back, debeli!

Link to comment

naravno, Mackenzie je skoro ziva kopija Pris cak i bez sminke.

tu je, do duse, Robin Wright, videcemo sta ona nosi u filmu.

mislim da ce biti bolje od Arrivala, ovde nema tupavog literarnog uloska koji treba nabudziti da bi se napravio koliko toliko gledljiv film.

osim toga batica Gosling ima da razbije.

 

Da, u pravu si, Mackenzie ima oci savrsene (inace, a i za ovu ulogu), bice replikant u kog se Goslingara zaljubljuje 100%. 

 

Robin isto dodaje na zanimljivosti, a Goslingara ce da pokida, u to nema sumnje. 

 

 

Vidimo da je ostario, pretpostavljam da je covek. Ne secam se detalja o replikatnima, ali cudno bi bilo da su im ugradili ejdzing efekat.

 

 

ridli skot jede govna. ideju o dekardu replikantu je dobio tek naknadno. haroson ford prica o tome u jednom intervjuuu, tojest da nije bilo govora o dekardu replikantu tokom snimanja. al valja prodati film jos koji put, dobro nije ko pavic odradio musku i zensku verziju.

 

U pravu je malistev najverovatnije, palo mi je sad napamet da ce Dekarda ipak ostaviti kao humana, ali ce zato Ridli isterati svoju ideju da blade runner bude replikant, ali preko Goslingovih ledja. Opet nazalost, ali navalio je ko mutav. On to inace prica odavno, mislim jos pre bilo kakve ideje o nastavku (mozda od onda kad je radio na onom final cut-u i pet razlicitih verzija ili koliko ih vec ima). I naravno, jede govna. 

 

BTW, jel ovo sto vidimo u trejleru znaci da je LA prekrila pustinja, a one nocne scene po gradu sa cistacima snega dakle verovatno nisu LA, vec recimo neki Njujork ili tako nesto? To mozda nije losa zamisao.

 

Slazem se za sliku i svetlo, mada se na tome moze jos raditi u postprodukciji. Ne znam da li je snimano na traci ili digitalno (EDIT: na imdb pise da je snimano digitalno). Jbg, Refn snima sve digitalno pa mu filmovi izgledaju bolje od ovoga sto smo videli u trejleru. Kao sto rekoh, bolje da je Refnara ovo radio  :fantom:

Edited by Sludge Factory
Link to comment
  • 3opge unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...