Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

....dosao da pitam u vezi led traka. kako ih napajati ako ih isecem na dimenzije koje mi odgovaraju? je l radio to neko ili da guglam?

Isečen kraj se prespaja a dužina trake određuje snagu trafoa.Određeni trafo trpi od-do, preko toga mora jači...i tako redom.

Link to comment

E imam problem sa gorenje prtilicom za suđe.

Naime one korpe što su plastificirane , su počele da pucaju tj. plastika pa je ovaj metal ispod počeo da rđa. Jel neko imao iskustva sa naručivanjem novih?

 

....shit has hit the fan...

perilice se, da znate za ubuduce, uzimaju indesitove, jer od njih na kraju, kad se sve drugo svali, ostanu samo nezrdjale korpe, nove kao prvog dana :D

Link to comment

Il da nađeš ko plastificira tu žicu, tj pravi police za kupatilo i žardinjere za cveće. Ja pitao za restauraciju bajsa pa mi rekli da rade to isto. Plastifikaciju umesto farbanja. Al ne lepljenje folije nego nešto prah-zapecanje.

Link to comment

Palo mi na pamet, ali pitanje je da li bi to bilo adekvatno "uslovima eksploatacije" . Mislim na temperaturu i hemiju...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Bio jedan na početku bežanijske pa proveri

a onaj student u studentskoj, jel on radi beshe samo televizore? nije na odmet pitati njega, ako on vec ne radi, sigurno ima ludog ortaka ^_^

 

elem, ako neko neshto otkrije, imam i ja tjuner hibrid, pola lampe pola integrisan. a ne znam ni da li da popravljamo, ako ce da ukidaju analogni radio :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

Isečen kraj se prespaja a dužina trake određuje snagu trafoa.Određeni trafo trpi od-do, preko toga mora jači...i tako redom.

Thanx, nasao brdo pomoci na youtubeu
Link to comment

Neće da ukidaju još mnogo godina

bre zar nisu rekli kad su digitalizovali tv da je rok za radio 2 godine? :unsure: Edited by gospa buba
Link to comment

Ne. Spominjalo se da će pustiti probno DAB+ signal (od čega i dalje nema ništa, tj. u srednjoročnim je planovima), ne da će gasiti FM.

 

Imaš ovde detaljnije globalnu situaciju, jedino Norveška gasi u fazama do kraja ove godine, očekuje se da će Švajcarska biti prva sledeća tamo negde 2020, dok ostale zemlje još nisu fiksirale datume.

http://www.reuters.com/article/us-norway-radio-idUSKBN14P1TH

Edited by vememah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...