Jump to content
IGNORED

Uhvacen lopov, sta dalje?


Аврам Гојић

Recommended Posts

Neko je nocas pokusao da mi provali u stan. Bio sam na stepenistu kada je cangrljao po bravi, vec je bio otvorio. Majstori su ostavili u bunkeru ispod stepenista francuski kljuc, pa sam mu brzo prisao i raspalio ga time po glavi. Odvukao sam ga u podrum i vezao zicom za cevi. Posto sam ga malo mlatio trofaznim kablom, postavilo se pitanje - sta dalje? Policija ne dolazi u obzir, posto se lopovi kod nas vade na PC bolecivost pa ih advokati oslobadjaju, a i kazne nisu adekvatne. Jebiga, ne znam nikoga u Vrscu, covek ovde mora sve sam. Koliko batina je dovoljno? Cenim da bi mi ukrao kompjuter, laptop i eventualno zvucnike, to zajedno vredi mozda 1.200 evra. Jedan udarac bokserom po glavi - 100 evra? Jedno dobro stezanje jaja papagajkama 200 evra? Jedan zub - 500 evra?Ocekujem mastovite predloge, a i ponude za volontiranje u izivljavanju.edit: ne, nisam predlozio da mu se jaja stezu tropskim vocem, to ste vi nesto lose procitali

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    158

  • kim_philby

    135

  • Turnbull

    106

  • Caligula

    85

nije trebalo da ga mlatiš pošto si ga onesposobio. sada te peče savest. potovi policiju, daj im neku kintu da oni odrade tabanje umesto tebe. ne moraš mnogo. biće im zadovoljstvo. a ti ćeš da imaš satisfakciju da je lopov u pokušaju vansudski kažnjen. možda se mane ćoravog posla i ostavi te na miru. :)

Link to comment

Mrzim te, Dabovicu. Meni se x puta desavalo da mi neko napravi sranje i nikad nista nisam saznao niti navatao bilo koga. Umlati govedo, jeb'o mu ja pas mater narkomansku ili kakvu vec.

Link to comment
:lol: Dobra sala.Otvori privatni zatvor i naplacuj. Ima takvih kao ti jos ohoho.
da, ali sta sve da naplacujem tacno? mogao bih da naplacujem i boravak, kao u britanskim zatvorima u XVIII veku. necu valjda ja da placam medicinsku negu posle dolaska ljudi koji su sa pravom zabrinuti za svoju imovinu.a podrazumeva se da cu naplacivati izivljavanje
Link to comment
nije trebalo da ga mlatiš pošto si ga onesposobio. sada te peče savest. potovi policiju, daj im neku kintu da oni odrade tabanje umesto tebe. ne moraš mnogo. biće im zadovoljstvo. a ti ćeš da imaš satisfakciju da je lopov u pokušaju vansudski kažnjen. možda se mane ćoravog posla i ostavi te na miru. :)
Vansudski ga je poravnao :)
Link to comment
Nista ne priznaj!!!
to se podrazumeva, ovde je zakon na strani lopova, a neki kreten sudija bi mene, ej, mene, coveka kome je ugrozena IMOVINA, mogao jos i da osudi zbog protivpravnog lisavanja slobode
Link to comment

kopiraj sve njegove dokumente ili mu ih zadrzi.video kamerom snimi priznanje, umontiraj sve njegove podatke iz dokumenata, stavi na youtube. kopije snimka na sigurno.fotografiju mother fuckera okaci na milion sajtova.uzmi mu otiske prstiju.uzmi mu kljuceve, otidji do stana i uzmi mu sve sto ima. tehniku razbijaj odma', koji ce ti to. u slucaju da se nesto pobuni slobodno mu zapali sve.ako ima auto, obavezno ga overi baseball palicom.u medjuvremenu ga ubijaj od batina, zovi lokalnu ekipicu da malo vezbaju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...