Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Novo otkriće na polju kineske klope. Nedavno odbegli kuvar iz Lude kuće je lociran. Iznajmio je neku gajbu u blokovima i radi klopu po porudžbini, isključivo kućna dostava. Sinoć kušah piletinu s kikirikijem i slatko-kiselo-ljuto telence. Klopa odlična, usluga super brza (prošlo manje od pola h od porudžbine do isporuke), cene krajnje ok (300-350 din/jelo). Reče mi sinoć da se sprema da proširi asortiman, uz kinesku biće i indijske, tajlandske i domaće klope.

Link to comment
Novo otkriće na polju kineske klope. Nedavno odbegli kuvar iz Lude kuće je lociran. Iznajmio je neku gajbu u blokovima i radi klopu po porudžbini, isključivo kućna dostava. Sinoć kušah piletinu s kikirikijem i slatko-kiselo-ljuto telence. Klopa odlična, usluga super brza (prošlo manje od pola h od porudžbine do isporuke), cene krajnje ok (300-350 din/jelo). Reče mi sinoć da se sprema da proširi asortiman, uz kinesku biće i indijske, tajlandske i domaće klope.
pa dobro prijatelju...., moze li da padne neki telefon, info, gde sve donosi..... <_<
Link to comment
pa dobro prijatelju...., moze li da padne neki telefon, info, gde sve donosi..... <_<
stvarno najvaznije nam nisi rekao..
Istina. Dobijate telefon na PM, neću baš da kačim čoeka ovde. Ne znam gde sve donosi, bitno je da po blokovima donosi :rolleyes:
Link to comment
Istina. Dobijate telefon na PM, neću baš da kačim čoeka ovde. Ne znam gde sve donosi, bitno je da po blokovima donosi :rolleyes:
daj der i meni neki pm info molim te
Link to comment

Update za Kineza. Teletina sa indijskim orahom u ljutom sosu. Jebe kevinu kevu. A i carevi su potpuni, imaju memorisan moj broj, danas zovem i javlja se baja sa "Gde si, ****! Donosimo gajbi ili u ordinaciju?" :lol:

Link to comment
Update za Kineza. Teletina sa indijskim orahom u ljutom sosu. Jebe kevinu kevu. A i carevi su potpuni, imaju memorisan moj broj, danas zovem i javlja se baja sa "Gde si, ****! Donosimo gajbi ili u ordinaciju?" :lol:
Jebi se angry.gifSutra stajem na nbg stranu Brankovog mosta i naručujem. Edited by henrik larsson
Link to comment
  • 2 weeks later...
Novo otkriće na polju kineske klope. Nedavno odbegli kuvar iz Lude kuće je lociran. Iznajmio je neku gajbu u blokovima i radi klopu po porudžbini, isključivo kućna dostava. Sinoć kušah piletinu s kikirikijem i slatko-kiselo-ljuto telence. Klopa odlična, usluga super brza (prošlo manje od pola h od porudžbine do isporuke), cene krajnje ok (300-350 din/jelo). Reče mi sinoć da se sprema da proširi asortiman, uz kinesku biće i indijske, tajlandske i domaće klope.
Jedno veliko HVALA na novom otkricu! :Hail: "Kutijice" sa hranom su kao bure bez dna, a misljenja sam, takodje, da su dva pirinca dovoljna za kompletan rucak manje jesnih (sto na zalost, kod nas nije slucaj)! <_<
Link to comment
Opako dobra kineska klopa.
:Hail:Jos jedan glas!Kiselo-ljuta supa, hrskava piletina, piletina sa susamom! Ma... :Hail:
upravo zdrao taj luka tao. razocaran, duboko... koliko su vas platili dusmani? 1. nisu imali piletinu :rolleyes: 2. narucio nudle sa teletinom i teletinu sa 7 zacina (jebala me teletina)3. stiglo brzo4. puno klope ima (moze 4 komotno da jede od 2 porcije)5. teletina je ogavna, toliko ogavna da je i ostatak porcije (koji je prosecne kakvoce) srozala u najdulji ponor na listi kineske hrane koju sam jeo u beogradusuma sumarum: ne jedite kod luka taoa.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...