Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

Da li SBB još uvek ima u ponudi neku varijantu prepaid interneta?

Ne mora da je velika brzina, ali bitno je da bude flat.

 

Zvao sam operatera pre nekoliko dana i ljubazan čova mi reče da može da se odradi (1500 kinti za mesec dana). Čak je nudio i da nas odmah stavi na listu čekanja, ali pošto nije za mene već za nekog iz porodice, zamolio sam ga da sačeka da im prenesem info.

Sledeći put sam pozvao sat vremena kasnije, manje ljubazna operaterka reče da pripejd interneta nema više u ponudi i da se ne možemo prijaviti za tu varijantu.

 

Kome verovati?

Link to comment
  • 1 month later...

Crko komplet sbb po BG i NS, kaze snimljena poruka, Vozdovac, Mirijevo, Zvezdarai Stari grad.

NBG ne pominju, radi net i telefon, ne radi kablovska/D3, blok 30

Edited by Milosh76
Link to comment

Nije sbb ali sam popizdeo na mts isključili mi danas fixni, internet i tv (box 3) bez ikakve najave, nisu mi stigla dva računa poštom, nisam platio, oni odmah seku. Rok im je do 20og u mesecu. Uplatio sam odmah i uključili su net pa tv, fixni imaš samo njih da zoveš. Otišo u poslovnicu ali lik je katastrofa. Zvao kol centar, nisam uspeo da se probijem kroz onaj lavirint do operatera, ali sam uspeo da podesim da mi zaduženje stiže na mejl. Izgleda da se Pošta baš raspada, raznošenje svih onih sitnica sa alija će ih sahraniti.

Link to comment

I pre štrajka je bilo loše, stalno se rotiraju neki mladići, ovi iskusniji duže venove a omladina šipči. Jedno vreme su kulirali kad su krenuli i-mejlovi al ih e-trgovina satire od posla. Dovoljno je da imaš internet u nekom selu kod Žagubice (čast Žagubičanima!) i naručiš masku za telefon koja košta 100 dindži uz fri šiping i ovi ti to donesu na ruke, kontam da njih košta mnogo više.

Link to comment

I to se desilo... prebacili su nas na SBBovu mrezu sa IKOMove. I dalje imam stari ugovor i stari paket al vec mi fale neke opcije (npr +1 i +2). 

Sad mi nude da predjem na SBB ali ako zelim da imam HBO i sportske kanale morao bih da puknem 2-3000 vise od sadasnjeg ugovora. 

Imate li neki predlog? Kakav je Radijus Vektor? Cenovno deluje ok...

Link to comment
On 11/27/2017 at 4:10 PM, Shan Jan said:

I to se desilo... prebacili su nas na SBBovu mrezu sa IKOMove. I dalje imam stari ugovor i stari paket al vec mi fale neke opcije (npr +1 i +2). 

Sad mi nude da predjem na SBB ali ako zelim da imam HBO i sportske kanale morao bih da puknem 2-3000 vise od sadasnjeg ugovora. 

Imate li neki predlog? Kakav je Radijus Vektor? Cenovno deluje ok...

 

Ne prelazi na SBB, ako ikako možeš. Mene su zajebali za sve pare. Prosto ne znam šta da radim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...