Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 months later...
22 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

instaliraj vlc na tablet i šuri. preko wifija se prebacuje. doduše, ume da potraje ako je veći fajl

 

+1 za VLC

 

samo ne mora da se prebacuje kroz wifi, moze i kroz iTunes [File Transfers]

Link to comment

Dobri ljudi, dajte jos jedan predlog - za PDF citac aplikaciju, po mogucstvu da ima library i da mogu (opet) da prebacim dokumente lako sa kompa na iPad? :huh:

Trazim na Guglu, izadje mi 19 ponuda, od kojih 14 se placa, ima neke meni nepotrebne gluposti tipa markiranje, konverzije, prezentacije itd, a ja hocu samo da cituckam.

Link to comment
Dobri ljudi, dajte jos jedan predlog - za PDF citac aplikaciju, po mogucstvu da ima library i da mogu (opet) da prebacim dokumente lako sa kompa na iPad? huh.png

Trazim na Guglu, izadje mi 19 ponuda, od kojih 14 se placa, ima neke meni nepotrebne gluposti tipa markiranje, konverzije, prezentacije itd, a ja hocu samo da cituckam.
iBooks
Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Dobri ljudi, dajte jos jedan predlog - za PDF citac aplikaciju, po mogucstvu da ima library i da mogu (opet) da prebacim dokumente lako sa kompa na iPad? :huh:

Trazim na Guglu, izadje mi 19 ponuda, od kojih 14 se placa, ima neke meni nepotrebne gluposti tipa markiranje, konverzije, prezentacije itd, a ja hocu samo da cituckam.

 

Hoćeš samo da čitaš? Acrobat reader je besplatan, to svako može da skine. Čak i dolazi sa novim kompjuterima, preinstaliran.

Ako hoćeš pdf editovanje, jedino mesto gde to ima je acrobat.com

 

Sve ostalo je zezanje.

Link to comment
19 minutes ago, Yoyogi said:

 

Hoćeš samo da čitaš? Acrobat reader je besplatan, to svako može da skine. Čak i dolazi sa novim kompjuterima, preinstaliran.

Ako hoćeš pdf editovanje, jedino mesto gde to ima je acrobat.com

 

Sve ostalo je zezanje.

 

adobe.com

Link to comment
On 1/13/2018 at 12:22 PM, Yoyogi said:

 

Hoćeš samo da čitaš? Acrobat reader je besplatan, to svako može da skine. Čak i dolazi sa novim kompjuterima, preinstaliran.

Ako hoćeš pdf editovanje, jedino mesto gde to ima je acrobat.com

 

Sve ostalo je zezanje.

Acrobat reader je bio dobar kada je težio par megabajta ali to je bilo davno. Od kako su počeli da ga pišu nogama narastao je na preko 100 megabajta i postao najsporiji način za gledanje pdf-ova. Probaj Sumatru, koja pored pdf-ova može da čita i druge formate koji se koriste prilikom pisanja stručne literature, kao što je djvu, plus razume sve formate elektronskih knjiga i stripova. 

 

XChange PDF editor je  dobra alternativa za Adobe Acrobat pri čemu je mnogo jeftiniji od njega (a i nije mu jedina alternativa).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...