Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Što se mene tiče, bio bih srećan da mobilni telefon nikada nije izmišljen ili ušao u upotrebu. Uvek su mi bili uvaljivani, od 1993. nikada ga nisam ni kupio niti ikada išta platio za njega.

Telefon je da se preko njega razgovara a po diskusiji vidim da ljudi nisu naučili ništa novo ili sadržajnije da kažu nego pre 100 godina, preko crnog telefona sa okretnim brojčanikom.

 

 

 

Link to comment

Sad sam se setio.

Taj Samsung Android je, zavisno kako se okrene u džepu, slao "emergency" signal provajderu koji je morao da me zove i zove dok se ne javim i kažem da sam bezbedan.

 

To govno je još, kako se okrene, pokazivalo svoje ikonice unutrašnjosti mog džepa i potrošilo bateriju na to. Popnem se na planinu i hoću da pošaljem poruku, ono se smeće ugasilo jer je potrošilo bateriju! Šta da sam trebao da zovem pomoć?

Link to comment

Nek se nosi u 3pm, neću više da čujem za to sranje. Šta imam da podešavam, sve je bilo vanilla, kako je došao. iPhone ništa nikad nisam podešavao i nikada mi ništa takvo nije uradio.  Dao sam taj Samsung  našoj studentkinji na jednogodišnjoj razmeni, ona uzela prepaid karticu i koristila ga, verovatno je još kod nje, vratila se.

Ovde kada ti zamene telefon, imaš opciju da stari zadržiš (aparat, bez broja) ili da ga ubaciš u kantu za reciklažu u provajderovoj radnji. Mislim da je u njoj bilo 50kg android telefona.

Link to comment
25 minutes ago, Yoyogi said:

... kada ti zamene telefon, imaš opciju da stari zadržiš (aparat, bez broja) ili da ga ubaciš u kantu za reciklažu u provajderovoj radnji. Mislim da je u njoj bilo 50kg android telefona.

 

To ne znači da su bacili android za iPhone, šta god da je novi aparat bio (vrlo verovatno opet android) stari jednostavno nisu hteli da zadrže.

Link to comment

Nisam, iPhone 8 i Galaxy S8 su slične cene.

 

Sad, ako diskutanti ovde svi imaju top model, onda cena nije različita.

 

Međutim, Androida ima na desetine (ako ne i stotine) modela, od 90$, masa ispod 400 $, iPhone nema toliko ako ima uopšte modele tog nivoa.

 

 

Link to comment

Mene samo zanima odakle brendovi telefona u Japanu, kad je pre par godina pisao da tamo nema brendiranih telefona i da se uz paket dobije telefon, sa svim potrebnim uslugama, a da se ne zna koji je brend... NIšta Nokia, ništa Samsung, samo noname... :unsusre:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...